Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti is így reagálnátok...

Anyukák! Ti is így reagálnátok az én anyám helyében?

Figyelt kérdés

előzmény :

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

A helyzet azóta annyiban változott,hogy nem mindennap veszekedünk de azért elég sokszor. Olyankor megkapom,hogy ő nem riherongyot meg k*rvát nevelt.. és,hogy ő szégyell engem. Stb.. Már ezek annyira nem fájnak, mint az elején. Nem sokára a barátom születésnapja pár hét, de kijelentette hogy nem mehetek. Szeretjük egymást a barátommal de az utóbbi 1 hónapban rengeteget idegeskedtünk anyám miatt. Egyszer majdnem szakítottunk is. Anyum célja ez lenne. Olyanokat mond,hogy reméli szakítunk éss ő akkor nagyon boldog lenne. Meg mondta,hogy az én születésnapomra sem jöhet . Mondtam,hogy ez lesz életem legfosabb születésnapja. erre ő: leszarom de legalább én nagyon boldog leszek. Azon van,hogy szétszedjen minket. Úgy érzem,hogy tönkre akarja tenni az életem.. azt hiszi nekem ezzel jót tesz és hogy neki 100%ban igaza van. pedig nagyon nem! A barátom az a fajta aki nem tud megülni a fenekén állandóan jön megy. Én ezt elfogadtam csak anyám nem képes rá. Szerinte megcsal.. hazudik nekem stb. e zért utálja ennyire. Egyszer tényleg volt rá incidens mikor kiderült ez a nagy balhé és elment a nagybátyjával inni és nem szólt. (mindig megebszéljük ha elmegyünk egymás nélkül bulizni) haza akart vinni a barátom bemutatni de nem enged.. állandó jelleggel ellenőrizget. Smseimet, facebook beszélgetéseimet. Pénztárcám.. kistáskám mindenembe belekotorászik. Ha leteszem a face-t ablakot akivel beszélek tarkón vág vagy veszekedik,hogy mutassam meg kivel mit beszélek. Nagyon szerettem édesanyámat.. ő jelentette nekem a tökéletes anyát ezelőtt 3 hónapig. Az utóbbi 1 hónapba sikerült elérnie,hogy hazudozzak neki össze-vissza.. sőt.. nem az,hogy szeretem.. egyenesen elkezdtem tőle elfordulni és utálni őt. Tudom,hogy csúnya ezt mondani fáj is kimondani de elfordít mellőlem mindenkit. Apumat tesóimat. Apának nem mondhatom el hogy szexuális életet élek mert megölne engem is és a barátomat is. Kezdek belefáradni.. tudni kell,hogy pánik beteg vagyok.. meg a szívemmel is problémák vannak. és egyszer anyum miatt nagyon rosszul lettem majdnem bekeleltt vinni az ügyeletre de akkor is ordított velem,hogy ne hisztizzek. teljesen ki van forudlva önmagából. A kérdésem igazából az lenne,hogyan tudnék elmenni a szülinapjára? hogy győzzem meg anyámat? mert ha nem megyek biztos nagy balhé lesz kettőnk közt:/ Hiába szeretjük egymást nem várhatom el tőle,hogy úgy legyen velem hogy tudja anyám ki nem állhatja. Mit tegyek?:( Köszönöm!


2013. márc. 23. 21:36
1 2
 11/15 acelsziv ***** válasza:
80%

Akkor itt leírom, mi lehetett a gond.

Anyukád teljesen megbízott benned. Biztos volt abban, hogy jól nevelt téged és tartani fogod magad a megállapodásotokhoz. Te ezt a bizalmat alapjaiban rengetted meg. Gyakorlatilag összeomlott veled kapcsolatban. Ha kivártad volna azt a két hónapot semmi baj nem lett volna. Le kellene vele ülnöd és megbeszélni a dolgot. Te is felelős vagy a kialakult helyzetért. Vállald fel a felelősséget és tegyél a javulásért.

2013. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok, azt lehet tudni?
2013. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
anyádnak volt igaza? nem pont ő mart szét titeket egymástól és azt akarja hogy azt hidd neki volt igaza?
2013. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát lehet ez is benne volt..

Még mindig szeretem..:/

2013. aug. 4. 00:03
 15/15 anonim ***** válasza:
még mindig szereted.. erre most nem tudok mit mondani. fogalmam nincs hogy volt a szakítás, ki szakított kivel, mi volt a mondott indok stb.. ha az jönne ki belőle hogy csak anyád miatt volt és még ő is szeret téged elgondolkoznék, amúgy veszett ügy..:/ ha gondolod írj részletesebben levelet leírhatom hogy látom a dolgot;)
2013. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!