Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyám?

Miért csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés
Miota elköltöztünk állandóan flegmázik huzza mindenre a száját. Tegnap voltunk ott és nem bírtam tovább mondtam neki nem kéne flegmázni. Erre ő hogy miért nem vittem el mindent meg milyen kupi van... Erre mondtam neki hogy annó nem kellett volna itthagyni és neki az volt a válasza hogy most nekem nem kellett volna elköltözzek mert akkor nem kellett volna visszajönnie. Azota nem beszélünk. Miért ilyen? Miért nekem van ilyen anyám?
2013. márc. 18. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Jól figyelj! Hülyegyerekekre mondjuk azt,hogy flegmázik,nem az anyádra! Jó,hogy nem vágott szájon,ha ezt így mondtad neki.
2013. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Hülye anyákra is lehet mondani.

Hát, az "igazi" anya nem csinálja ezt. Akárkinek bármi a véleménye, én így gondolom.

Kedves kérdező, vagy megpróbálod megbeszélni vele, vagy hagyjátok egymást. Azt nem értem, hogy hova ment el, hogy vissza kelljen mennie.

2013. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit zavaros a történet. Nem értem ki hova ment meg minek jött vissza meg ....
2013. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves első. Sajnos vagy nem de nincs tisztelet felé. Nem most kell velem törődni mikor már felnőttem. Kedves 2. 2007-ben elköltözött csabára egy csávohoz. 17 éves voltam. Tesómat rámhagyta. Tehát okkal beszélek vele így.
2013. márc. 18. 14:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Én a családi házból elköltöztem. 2007-ben anyám otthagyott elment csabára. Most vissza kellett költöznie a családi házba tesomhoz. Remélem így már érthetőbben írtam le. De ha nem akkor kérdezzetek.
2013. márc. 18. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Első, szájbavágja az anyja azt, aki már nem is lakik vele? Magadnál vagy? Ugyan olyan felnőtt ember már, mint az anyja, mi jogon ütné meg? És igen, ha valaki így viselkedik, akkor nem fog tisztelet kapni, ez van. A veréssel elért tisztelet semmit nem ér, attól nem fog másképp érezni senki, max félni fog tőle, de magában még jobban megveti.
2013. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tökmindegy,hova költözik,attól még az anyja marad haláláig.
2013. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igy van. Normális esetben. De mikor itthagyott akkor én nem voltam a gyereke? Most nem vagyok az?
2013. márc. 18. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:
De igen,Te is a gyereke vagy,ahogyan ő az anyukád. Ezt nem tudja egyikőtök se lemosni magáról,akármi is történik.
2013. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem viselkedik ugy??? Amig ő nem kötekedett addig minden rendben volt
2013. márc. 18. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!