Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szívózik anyám?

Miért szívózik anyám?

Figyelt kérdés
Júniusban töltöm a 16-ot,apámtól kapnék robogót,már ki is néztük. Az a feltétele,hogy előtte leteszem a jogsit,aminek a felét anyámék fizetnék. Elmeséltem anyámnak,aki jött azzal,hogy ő nem enged ki engem az utakra,felelőtlen vagyok ( holott ő már 2 autót összetört,de mindegy) ... stb. Most mért szívózik? Apám tök rendes,fizetné,anyám meg csak a száját húzza,és nem ez az első eset. 15L
2013. márc. 17. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért mert félt. Ez nem szívózás, szeret, az utak meg tele vannak őrültekkel. Apád, ha ilyen ajándékot akar adni, előbb anyukáddal kéne megbeszélje!

Majd megérted, ha neked is lesz egyszer gyereked!

2013. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Félt Téged. Még mindig jobb, ha fizeti a jogsi felét, mintha engedély nélkül vezetnél.
2013. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!