Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért beszéli ki az...

Anyám miért beszéli ki az életemet a munkahelyén a kolléga nőivel? Ez mindehol szokás vagy mi?

Figyelt kérdés
Anyám nemt tidja,de az egyik kolléga nőjének ismerem a lányát és a fiát is.Sokszor olyanokat hallok tőlük vissza amit én nem akarok seninek elmondani.Aztán van hogy mondják hogy hallom ez meg az törtétn.Én ilyenkor nézek ki a fejemből mint egy hülye hogy na anyám megnt újságolt.Mire jó ez?Nagyyon rosszul érzem magam,mert én nem vagyok pletykás ember és csak kevés dolgot osztok meg magamról,vagy is ha megosztok akkor is csak nagyon közeli barátoknak.Nagyon idegeítő hogy sok dolgot hallok vissza tölük.Anyámnak már szóltam ezért,de mintha direkt csinálná.
2013. márc. 16. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne mondj el semmit anyádnak(ill csak a legszükségesebbeket, vagy ami nem gáz ha más is megtudja), akkor nem lesz mit pletykálnia sem.
2013. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
100%
Szájmenése van anyukádnak, fordítva vette be a hashajtót. Az ő életében nem sok érdekes dolog történik, hát mesél a tiedről.
2013. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én erre anno azt találtam ki, hogy teljesen abszurd dolgokat mondtam, ami a többi ember számára egyértelmű volt, hogy nem igaz, anyukám meg ahogyan lelkesen mesélte, neki lett a végén kellemetlen, és így leállt a dolgokkal.

Hiába költöztünk külön, ez egy kicsike város, mindenki ismer mindenkit, így terjedt az infó, amikor rákérdeztek, mindig kontráztam a hülyeségre, és így szépen lassan mindenki mulatott egy jót anyám meséin, aztán meg elcsendesedett.


(Pl delfinidomár akarok lenni, és azért dolgozom a fagyizóba, hogy a kertbe vegyek egy medencét, ahol tarthatok delfint, de félek, hogy a macska kieszi onnan, ezért ketrecet is kell majd venni rá, meg ilyenek)


26 éves vagyok, 2 éve "tiszta" pletykamentes

2013. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Privátban válaszolok.
2013. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
61%
zsibrita
2013. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!