Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok ha a 21...

Ti hogyan reagálnátok ha a 21 éves lányotok közölné hogy 1,5 év együttlét után teherbe esett a 30 éves barátjától?

Figyelt kérdés

2011 januárjában jöttek össze, tavaly októberben megvolt az eljegyzés és múlt héten közölte hogy babát vár. Tervezett volt, anyagi háttér megvan, az apukának szerencsére jól menő családi vállalkozása van.


Nem tartanátok korainak? Szerintem az, bár szemmel láthatóan hatalmas a szerelem, én azért még örültem volna ha várnak picit.. Szerintetek?


2013. ápr. 1. 22:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Eljegyzés volt, baba tervezett volt, ha van miből eltartsák, akkor én igencsak irigykedek, mert mindig arról álmodtam, hogy fiatal anya leszek...:)

Ehhez képest szerintem csak a huszas éveink végén tudunk bevállalni gyereket...



Szerintem ha felelősségteljes a lány, az apára lehet számítani, teljesen rendben van.


A párom mire befejezi az orvosit 26 éves lesz...akkor mint kezdő orvos nézelődhet még csak...abból megélni nem lehet, úgyhogy továbbra is irigykedek :)



Legyenek boldogok, egészséget a picinek :)

2013. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Szeretjük a gyerekeket.:)
2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Az eljegyzés megvolt, feltételezem tehát, hogy nagyon komolyan gondolkoznak és házasságot is terveztek.(vagy nem, de lényeg, hogy együtt képzelik az életüket)

Nem értem miért gond ez neked.


Anyagi háttér megvan, szerelem és közös életre való vágy megvan, mi kell még?


Inkább érteném az aggodalmad, ha eljegyzés nem lett volna, mert akkor a 1,5 évet akár kevésnek is lehetne mondani, de mi már volt..


Komolyan gondolják, inkább örülj a lányod boldogságának és támogasd őt.

2013. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Ha szeretik egymást,megvan a biztos anyagi háttér,és 1,5 éve együtt vannak,ráadásul 21 éves a lányod akkor felnőtt már.

Nem tartom korainak.

2013. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Én örülnék neki,és támogatnám őket,mindenben!!

Sajnos nem sokan tehetik meg,hogy gyereket vállaljanak,főleg nem fiatalon.Megfelelő helyre érkezik.

Szerelem,ideális kapcsolat,biztos anyagi háttér stb..

Nincs mire várniuk.

Inkább örülj velük,hidd el sokat jelentene a lányodnak!! :)

2013. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem mi a probléma? Gondolom átbeszélték ők ezt már és nincs mire várni.
2013. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen mint ha a szüleim történetét olvasnám. :-) Ők is januárban ismerkedtek meg, októberben eljegyezték egymást és rá fél évre jöttem én. Csak pár évvel ezelőtt. :-) Azóta is tökéletesen megvannak!


Szerintem ha látszik hogy komoly a szándék és szeretik egymást, akkor támogasd őket maximálisan! :-)

2013. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Én anyaként csak 1 dolgot tennék.

Gratulálnék a lányomnak. Ha ők úgy érzik itt az ideje hogy családot alapítsanak. Ha úgy gondolják hogy képesek felnevelni egy gyermeket, és nem az én nyakamra szülné akkor nincs miért megkérdőjeleznem a döntésüket. Az ő életük, ők tudják mit és mennyit képesek vállalni.


Amúgy az én nagymamám (isten nyugosztalja) mindig azt mondta hogy

"édes lányom! Ha egyszer gyermekeid lesznek, soha nem szid le, soha ne kritizáld az életük döntését, soha ne hibáztasd őket ugyanazokért a dolgokért, hibákért amit te magad is elkövettél. Soha nem feledd el hogy te is voltál fiatal"

Milyen igaza van. Hogy kritizálhatnám, vagy hogy kérdőjelezzem meg a döntését amikor jó magam is 20 évesen szültem a lányomat????

44/N

2013. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Mi a gondod? Ebben semmi rossz nincs.Én 20 évesen lettem terhes 1 éves kapcsolatban pont akkor készültünk az eljegyzésre de nem terveztük a babát,anyukám kicsit húzta a száját,hogy éretlen vagyok,pedig Ő is 21 évesen szült engem,de rá 3-4 hétre már nagyon lelkes leendő nagymama volt,mi meg bebizonyítottuk mennyire érettek vagyunk rá.
2013. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a lányod túl fiatal a gyerekvállaláshoz a férfi pedig "idős" hozzá ,de már jön a baba mit lehet tenni?:) Különben sincs semmi beleszólásod és ezt nem bántásnak szánom, örülj neki hogy babázhatsz és reménykedj hogy nem sül el rosszul a dolog:)
2013. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!