Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem megcsalt és most...

A feleségem megcsalt és most zaklat, hogy egy esélyt adjak magunknak. Még nem váltunk el, így is kérhetek távoltartási végzést?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 10:27
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Elmondta, azért, mert túl sokat dolgoztam és nem voltam vele eleget. Ez olyan dolog, hogy csak szólni kellett volna. Egy idő után az ember megfeletkezik magárol, egy társ azért van, hogy visszarángassa. Itt nem ez történt.
2013. márc. 11. 18:48
 32/39 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem azért elgondolkodhatnál a dolgon. Tudod egy nőnek is (akárcsak egy férfinak) rettenetesen rossz érzés ha elutasítják, elhanyagolják. Ráadásul a nők még többet adnak a külsejükre, szépségükre, lételemük a tetszés. Amikor azt érzik már nem tartják szépnek, vonzónak őket az teljesen tönkre vághatja a lelki világukat.


Én tudom magamról. Fiatalon házasodtam, most is fiatal vagyok még, a férjem sokszor elutasít, szex terén nekem nagyobbak az igényeim. Kicsit elkényelmesedett a kapcsolatban, nem látom, hogy próbálná szinten tartani. Szeret még nagyon, ezt tudom de természetesnek veszi hogy vagyunk egymásnak, de ez önmagában nem elég. Nekem elég sok lehetőségem lenne alkalmi kalandokra vagy egyéb más dolgokra, egyelőre még ellenállok, de a munkahelyemen nagyon nagy a kísértés,de nem akarom megcsalni. De honnan tudjam, hogy ha ez így megy nem gyengülök el majd egyszer? Próbáltam már Vele beszélni erről de mégis azt érzem valami hiányzik... Ha megcsalnám mindenki szerint én lennék a hibás de nem látják mennyire elhanyagol. Ezzel senki sem foglalkozik. Bár én tisztelem annyira, hogy ha már nem akarnék Vele élni elhagynám és aztán lépnék tovább. De még nekem is lehet egy gyenge pillanatom...Nem tudhatom előre.


Az meg, hogy a munkaadója volt teljesen lényegtelen. A szomszéd is lehetett volna vonzóbb Tőled ha Ő mondjuk elszédítette volna (akárcsak a munkaadó) olyan dolgokkal amit Tőled nem hall/tapasztal meg otthon.


Egy kapcsolat két ember miatt jön létre de két ember kell ahhoz is, hogy tönkremenjen!

2013. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Mondom, akkor szóljon, ha baj van. Most már úgyis mindegy.
2013. ápr. 7. 19:14
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindegy. És azt is nehezen hiszem el, hogy egyáltalán nem jelezte egy szóval sem, hogy elhanyagolod. Biztos vagyok benne, hogy mondta Neked vagy éreztette Veled csak talán arra sem szakítottál időt, hogy meglásd a jeleket. Egy megcsalásnak vannak előzményei, ahogyan leírtad ez itt is így volt. Szerintem gondold át még egyszer, ahogyan az előbb is írtam! Ketten vagytok felelősek ezért!
2013. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Ketten felelünk érte, mindketten tettünk is érte, hogy vége legyen, nincs miről beszélni.

Megint elhanyagolnám, megint csak jelezgetne ahelyett, hogy elém állna és kerek perec kijelentené, hogy "elhanyagolsz, most velem kell foglalkoznod, nem mással!" és megint félredug. Kell ez nekem?

2013. ápr. 8. 06:20
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell neked! Gondolom szakítani akartál már te is, aztán inkább belemenekültél a munkába, és most a feleséged félrelépés kapva dobbantottál is! Ügyes húzás!
2013. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
*félrelépésén
2013. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Ostobaság, miért akartam volna kilenc év számomra boldog házasság után szakítani? Most viszont nincs más lehetőség, egy megcsalást nem lehet elnézni, az egy meghunyászkodás lenne azelőtt, aki megalázott, ez nem lehet opció értelmes ember számára.

Ő is tanult a leckéből, én is tanultam. Sokáig fájni fog még mindenkinek, de ezen túl kell esni.

2013. ápr. 8. 09:47
 39/39 andré tibor válasza:
23%
Sziasztok szerintetek mit tegyek jó volna ha segítenének, kint dolgozom Németországban március ota van 3 kislányom a feleségemmel minden nap beszéltem telon vagy Facebook on semmi probléma nem volt kösztünk miota dolgozom sajnos albérletbe laktunk és azért is jöttem ki dolgozni hogy vegyek egy saját lakást de sajnos nem úgy alakult ahogy terveztem a feleségem május közepe fele kezdett furcsa lenni nem lépet be a Facebook ra a telojàt kikapcsolta meg mindig kitalált valamit az a lényeg hogy meg csalt egy iletövel egy bérházba lakik a pali sajnos ismerem ö az 1 emeleten lakott én a földszinten barátomnak tekintettem sose hittem volna hogy így járok ):van neki is 5 gyereke 2 fiút magához vette , kérdesztem a feleségemet hogy miért tete eszt csak anyit mondott hogy így jött össze,12 éve vagyunk Hàzasok de nem az első neki sajnos hanem a 2 dik csak az elsővel nem éltek együtt de nem értem a Sogornőmön keresztül meg érdeklődik felőlem, nagyon hiányzik meg a gyerekeim is nagyon ): most mit csináljak? Előre is köszönöm tibor.
2014. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!