Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem megcsalt és most...

A feleségem megcsalt és most zaklat, hogy egy esélyt adjak magunknak. Még nem váltunk el, így is kérhetek távoltartási végzést?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 10:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvédhez válni menj,rendőrségre meg távoltartásért! Elég érdekes mondjuk,de tégy belátásod szerint!
2013. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Székely bácsi nem tud jól csizmát pucolni. Azt kívül-belül makulátlanra lehet tisztítani.


A lényeg akkor, hogy a férfi összespermázhat mindenkit.

2013. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Kerdezo, az teljesen ki van zarva, hogy valahogy tullepjel a dolgon? Persze teljesen a megcsalas ellen vagyok, es en sem csaltam meg meg soha senkit es nem tudom, hogy meg tudnam-e bocsatani, ha engem megcsalna a ferjem, de esetleg egy eselyt nem erdemelhet a feleseged? Ha mar o is azt allitja, hogy sokat tanult belole es nem fog meg egyszer megismetlodni az eset...

Sok ilyen tortenet is van, hogy a megcsalas utan sokaig boldogan eltek, mert sikerult rajta tullepni.

Azonban, ha te nem tudsz ezen tullepni, valahogy koptasd le tenyleg a not, es erre szerintem is a legjobb, ha egy noismerosodet megkered, hogy jatssza el a baratnodet a feleseged jelenleteben :) Ha latja a feleseged, hogy semmi eselye nalad, nem fog tobbet zaklatni. En nem vacakolnek a tavoltartasi vegzessel.

2013. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Én nem csaltam meg, ő pedig igen, tehát kevesebb mint én, így nem érdekem vele lenni. A következő páromnak, akit igényesebben választok majd, az elején elmesélem ezt a tanulságos történetet.
2013. márc. 11. 18:08
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Igényesebben választasz majd ? :) Az élet kiszámíthatatlan és nem Te írod a forgatókönyvet, főleg nem másokét. Azért sok szerencsét kívánok.
2013. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Hát igen, a balszerencse kilenc évet elvett az életemből, de legalább megtanultam, hogy a feltétlen bizalom butaság, most már tapasztaltabb vagyok.
2013. márc. 11. 18:27
 27/39 anonim ***** válasza:
76%
A feleségedet "igénytelenül" választottad? Biztos róla sem hitted volna soha, hogy megcsal, hisz akkor nem vetted volna el.
2013. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Igen, de vele elrontottam, legközelebb okosabb leszek.
2013. márc. 11. 18:31
 29/39 A kérdező kommentje:
Ezt a barátnő eljátszást nem fogom megtenni, nekem, úgy gondolom még megvan a gerincem.
2013. márc. 11. 18:40
 30/39 anonim ***** válasza:

Feltétlen bizalom nélkül nincs jó párkapcsolat.


Azért mielőtt belekezdenél egy másik kapcsolatba, vizsgáld át azt is, hogy Te hol hibázhattál.

2013. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!