Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha a kutyánk az...

Normális az ha a kutyánk az ágyban alszik odabujva a nejem derekára vagy rámfekszik? Ha nem engedjük meg nyüszít . Nejem ideszoktatta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 14:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
A szobába, lakásba sem engedném be, nemhogy az ágyba!
2013. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális.
2013. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
A nejeddel közösen kell kiszoktatnotok az ágyból vagy a szobából. Ha a nejednek így megfelel, akkor te akármit csinálhatsz, a kutya nem fog hallgatni rád.
2013. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Ha a kutya tisztán van tartva, és kiskorától így van szoktatva, akkor normális. Ha téged zavar, akkor viszont le kell róla szoktatni, ami elég nehéz lesz, főleg, ha a feleséged meg megengedi neki. Nálunk az egyik macska alszik az ágyunkban, több van, de csak ő jöhet, mert a többiek kikarmolják a lepedőt, takarót örömükben... Minket nem zavar, és tisztán vannak tartva az állatok. Egy (vagy több) állat tartása hasonló ahhoz, mintha gyereked lenne, a pároddal közösen kell dönteni, nem egymásnak ellentmondva.
2013. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%

Egy állat tartása hasonló ahhoz, mintha gyereked lenne....

Jesszus!!!!

2013. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Kedves ötös, remélem, neked nincs semmilyen állatod. Egy állat tartása azzal jár, hogy a te felelősséged, ha valamit csinál, meg kell nevelned, rendesen etetned, és szükség esetén orvoshoz kell vinned/kötelező oltásokat beadatnod, és rendes körülmények között tartanod.
2013. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
A kutya azt tesz meg, amit hagynak neki. Ha Ti így érzitek magatokat jól, miért ne lenne normális, gondolom tisztán van tartva, kutyakozmetika, fürdetés stb. Ha viszont zavar, akkor nyilván ne hagyjátok és parancsoljátok le az ágyról akár zárjátok ki a szobából. Nekem is van kis bolognesem, nálunk is feljön az ágyra úgy, hogy van rajta pokróc és ott pihen a "dög", volt, hogy influenzás voltam, alig bírtam megmozdulni, a kutya meg felfeküdt az ágyra a térdhajlatomhoz tette a fejét és ott pihent velem. Annyit engedjetek meg a kutyusnak, amennyi mindkettőtöknek jó.
2013. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
12%

Én még azt sem engedtem, hogy a fotelba, rökire feljöjjön. Volt neki párnája, szőnyegje, megvolt a saját helye.


Nem tartom normális dolognak.

Leülnék a nejeddel a helyedben és megbeszélném a dolgokat. Vagy a kutya vagy te!

2013. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez zavar téged beszélj a feleségeddel, hogy neked ez így nem okés.

Persze más a szitu ha anno te is belementél, hogy bent legyen a kutya, most pedig...


Én nem ajánlom, hogy eljátsza a kérdező "a kutya vagy én" dolgot, mert könnyen lehet, hogy rosszul fog elsülni ez.

2013. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
3 hónapos a kutya és születésétől fogva az ágyban van demár 1mes lett
2013. márc. 10. 16:22
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!