Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha a kutyánk az...

Normális az ha a kutyánk az ágyban alszik odabujva a nejem derekára vagy rámfekszik? Ha nem engedjük meg nyüszít . Nejem ideszoktatta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 14:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%
én kutyám is velem alszik és jobb illata van,mint egyes embernek..na meg az ember szájában több a baktérium is. utána lehet nézni, ki a koszosabb.
2013. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 6-os!Nincs semmilyen állatom, de van 2 gyerekem! És össze nem hasonlítanám őket semmiféle állattal!

11-es, akkor csókolózz egy kutyával :)))

2013. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem véletlen írtam, hogy vagy-vagy

Egy nő ilyet csak akkor tesz, ha valami miatt azt akarja, hogy legyen egy akadály, mely közé és férje közé áll.

Márpedig akkor ezt jobb mielőbb tisztázni, és végére járni. A feleség is elgondolkodhat azon, hogy meddig csinálhatja ezt a férjével, és hol a határ?

Mondom én ezt, annak ellenére, vagy éppen azért, mert én is nő vagyok, és tudok a feleségek agyával gondolkodni.

2013. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
12-es! senkit nem érdekelnek a gyerekeid, ellenben a kutyám élete fontosabb,mint egy ismeretlené. csövi:))
2013. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem fura, a kutya helye nálunk az udvaron van, persze a miénk házörző (németjuhász) nem szobacirkáló. Mindegy, különbözünk. Ha zavar beszéld meg a nejeddel, ez csak közösen fog menni, ha a kutya odaszokott nyüszíteni fog egy darabig, de pár nap vagy egy hét után megszokja. Csak nektek kell kitartóbbnak lenni plussz nem árt ha jól lefárasztjátok. Remélem a szomszédokkal nem lesz gond.
2013. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
13%
12-es! a kutyád csak egy állat a sok közül, élj vele boldogan, biztos nem kellesz senki másnak csak egy állatnak :)))
2013. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%
a te gyereked meg egy gyerek a sok közül, adófizetésre lesz jó másra nem :'D
2013. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szegény kutyuska :(
2013. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kutyánk van, hanem macskánk. Ha nem bújunk össze időben, akkor rohanva fekszik közénk, az a kedvenc helye. Ha összebújva alszunk el, akkor valamelyikünk mellé, vagy a lábunkhoz fekszik. Számunkra ez normális, mert imdájuk a cicát és mi is szeretünk úgy elaludni, hogy ott dorombol mellettünk. Mivel lakásban van tartva, nem járkál ki így nem is koszos, de fürdetni is szoktuk mikor vedlik. Ez a dolog akkor nem normális, ha az egyik fél számára ez nem felel meg. Azaz a ti esetekben nyilvánvaló, hogy nem jó ez a szituáció, mert neked nem jön be. Ha a feleségeddel meg tudod beszélni, akkor le kell szoktatni. Kizárni a szobából és kész. Nyüszíteni fog egy darabig, aztán abbahagyja, megszokja.
2013. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nekem van két kutyám, bejöhetnek, de a kanapék, ágyak, székek tabuk. Azért nem aludnék velük.

Kössetek kompromisszumot a nejeddel! Senkinek nem kényelmes ez egy ekkora kutya mellett (3 hónaposan 1 méteres?), pláne nem lesz, ha mégnagyobb lesz. :)

Te engedj abban, hogy bejöhet a szobába és vesztek neki egy nagy kényelmes párnát, a feleséged engedjen abban, hogy nem aludhat az ágyban, ellenben mellette a földön/párnáján igen.

2013. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!