Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja megérteni a...

Miért nem tudja megérteni a férjem, hogy nem szeretem ha váratlan látogató érkezik?

Figyelt kérdés
Tegnap anyósom beállított úgy, hogy fogalmam sem volt róla, hogy érkezik. Eléggé kellemetlen helyzet volt, mert el kellett küldenem (családi vacsora volt nálunk, az édesapám születésnapját ünnepeltük). Ezen anyósom is és a férjem is felháborodtak. Már ezerszer elmondtam a férjemnek, hogy szóljon, ha jön az anyja vagy a testvérei, de most is elfelejtette megemlíteni. Ha tudom előre, hogy jönnek, akkor semmi gond, de csak így beállítani...
2013. márc. 8. 13:42
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
46%
Gyönyörűek vagytok, apád, anyád, meg te is! A vér nem válik vízzé, valóban igaz a mondás.
2013. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
39%

#39 -már elnézést, ha ő nem ismeri fel, nem kéne ott lenni az az ő érzéketlensége, tapírsága- de ha én kivágom a rokont, az az enyém - én csak az utóbbi tehetek, hogy ne legyen tapírság. Nem indok a váratlanság- bármily váratlan helyzetben is emberségesen viselkedem. És hatása is van: nem verekedtek volna össze, biztos vagyok benne. Sőt, lehet, hogy pont ez a váratlan esemény oldott volna a feszültségen.

Kérdező, én a helyedben bocsánatot kérnék, helytelen viselkedésemért. Talán még nem késő.

2013. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
56%
Hiába is szépíted, itt te voltál a bunkó, kedves kérdező. nem csodálom, hogy a férjed haragszik!
2013. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Azt azért nehezen hiszem, hogy itt mindenki szívesen ülne egy asztalnál egy olyan emberrel, aki részegen szétverte a fél nappalit és a konyhát majd késsel támadt rá. Ezek után azt hiszem érthető miért nem kívánnak olyankor otthon lenni amikor az anyósom vagy apósom jön hozzánk látogatóba. Igen, mint írtam, tudom, hogy bunkó dolog volt, de inkább én legyek a bunkó mint megint egy 3 éves pereskedés.
2013. márc. 8. 17:03
 45/48 anonim ***** válasza:
96%
Ha ezeket leírtad volna a kérdésedben, megúsztad volna a fikázós kommenteket.
2013. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom ahhoz, hogy ez kamu, túlzásszagú.


Egyrészt ha ilyen súlyos problémák vannak, akkor épeszű ember azt a kérdésben jelzi, hiszen erősen hozzátartozik a történethez és ahhoz, hogy helyesen megítélhessük a helyzetet. Mert ugyebár egy normális anyóst (még ha nem is a legjobb a viszonyuk a szülőkkel) igazán bunkóság elküldeni, egy gyilkosságra hajlamosat pedig egészen más...


Mindenesetre felettébb érdekes, hogy előbb "nem bírják egymást", aztán már az a baj, hogy vitatkozós az anyós, harmadjára meg már kést is ránt...aha.

2013. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
93%

"Ha tudom előre, hogy jönnek, akkor semmi gond, de csak így beállítani..." -írod, Kérdező.

-ez alapján úgy értettük, csak a bejelentkezés hiányzott...

2013. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
69%
Következő kommentből meg már az is kiderül, hogy az anyós elvágta valakinek a torkát.
2013. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!