Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, amit megpróbálok röviden írni.

Angliában dolgozom. 10 évvel ezelőtt még a férjemmel jöttem ki, aki sajnos 3 éve meghalt. A munkám, és az életem miatt továbbra is kint maradtam. Tavaly december elején munkaügyben pár kollégámmal együtt New Castle-ba kellett mennem. A főnököm is jött. Este munka után, meghívott minket egy vacsorára, és egy kis kikapcsolódásra. Jól éreztük magunkat. Táncoltunk, beszélgettünk, élveztük az estét. Később mindenki szép lassan felment a szállodai szobájába pihenni, így már csak én és a főnököm maradt. Végül is a szobámban folytattuk a szórakozást, és szeretkeztünk. Mondhatnám hogy sokat ittunk vagy ilyesmi, de szó sincs erről. Alig ittunk valamit, mert másnap meló van. Reggel arra ébredtem hogy a főnököm ül az ágyam szélén és látom rajta hogy zavarban van a helyzet miatt. Én is zavarban voltam. Ezért a "beszélgetni kéne a tegnap estéről" témánál elmondtam neki, hogy végül is szexeltünk egy jót és ennyi. Én nem várok el tőle semmit, és tudom ő sem vár el tőlem semmit. Szép volt, jó volt, de ne legyen téma ez többé. Egy nagy kő esett le a szívéről amikor rájött, nem lesz ennek semmi következménye, folytatása. Én szeretem a munkámat, és nem igazán szeretném elveszíteni.

Az eset óta egyszer nem jött szóba a dolog. Továbbra is dolgozom, ő a főnököm. Továbbra is úgy viselkedik ahogy mindig viselkedett. Nem kerülget, mert ha kell munkaügyben beszél hozzám, akárcsak a többi kollégáihoz. Örültem ennek, mert nem akartam hogy kirúgjon vagy kínős legyen a munka kapcsolatunk. Viszont hétfőn behívott az irodájába, megkért hogy munkaügyben menjek újra a másik városba. De hozzátette, hogy szeretne ő is jönni, mert ő képtelen volt elfelejteni azt az éjszakát, és sokat gondol rá. Tudja hogy mit gondolok az egészről, de ő ennek ellenére szeretne jobban megismerni..

De én nem szeretném ha több lenne köztünk, mert ez a titok előbb-utóbb kiderül, és akkor elveszítem a munkámat. Lassan 7 éve ott dolgozom, nem akarom elveszíteni a munkámat. Most mit tegyek? Ha nemet mondok akkor lehet hogy sértve érzi magát. Ha igent mondok akkor meg túl bonyolítjuk a dolgot.

A legrosszabb az egészben az hogy a főnököm egy igen jóképű pasas, és bizony nehéz nemet mondani.. Ti mit tennétek?


2013. márc. 7. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Vagy mondd azt, hogy a múltkori szex után lett valami fertőzésed, nem akarsz megint úgy járni. Hadd szégyenkezzen. :D
2013. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
Ebből már jól nem jössz ki.
2013. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
Mondd azt neki: beszélgessünk a hüvelygombáról! :D :D
2013. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

Azt mondd, amit itt leírtál. Ha neked bejön a pasi,és nem nős, akkor nem igazán értem mi a gond? Ha nem az eseted, és le akarod rázni, akkor mondd meg, hogy az egyszeri eset volt, és maradjatok ennyiben.

Amúgy, hogy valami negatívumot is mondjak. Ez a pasi valószínűleg tényleg nem akar tőled többet alkalmi dugásoknál, lehetőleg minél távolabb az otthonától. Ennek viszont tényleg ne tedd ki magadat. Ha olyan sokat jelentett volna neki az a decemberi éjszaka, akkor ennyi idő alatt már közeledett volna hozzád. Ha eszében sem volt, annak csak egy oka lehet; nem is akar ennél többet.

2013. márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha facér pasi,akkor mi a baj?
2013. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok.

Azért tartok attól hogy elveszítem az állásomat, mert volt már rá példa hogy a főnök és beosztott kapcsolata nem jól végződött, és ilyenkor bizony nem a főnök megy el.

Tény, hogy jóképű, ad magára. De nem is igazán ismerem. Elvált ember, és amióta nála dolgozom mindig voltak nőügyei. Ha lenne is köztünk valami az csak a szexről szólna.. Talán én idővel szerelmes is lehetnék, de hogy ő??? Nem igazán hiszek benne, mert élvezi az agglegény életet..

Munka miatt el kell mennem újra New Castle-be. Szerintem elmondom neki amit ide leírtam, és ha csak jól akarjuk érezni magunkat semmit kötődés nélkül, talán én is benne leszek. De valamiért bennem van hogy ennek jó vége úgysem lesz.. Nevezhetjük 7-dik érzésnek vagy nem tudom (bár nem hiszek az ilyesmiben) de valamiért így érzem.

Köszönöm hogy válaszoltatok.

2013. márc. 8. 09:06
 17/17 Bence_ ***** válasza:

Ahogy ide leírtad ezt mondd el neki.

Ha normális akkor kitaláltok együtt valami megoldást.

Jól fog neki esni, hogy jóképű!:)

Attól mert voltak nőügyei még lehet hozzád hűséges. Főleg úgy, te tudsz valami olyat amit nem tud elfelejteni ;-)

Ha nem vergődtök zöld ágra akkor neked így is úgy is menned kell.Ezért nyugodtan lehetsz őszinte.

2013. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!