Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, amit megpróbálok röviden írni.

Angliában dolgozom. 10 évvel ezelőtt még a férjemmel jöttem ki, aki sajnos 3 éve meghalt. A munkám, és az életem miatt továbbra is kint maradtam. Tavaly december elején munkaügyben pár kollégámmal együtt New Castle-ba kellett mennem. A főnököm is jött. Este munka után, meghívott minket egy vacsorára, és egy kis kikapcsolódásra. Jól éreztük magunkat. Táncoltunk, beszélgettünk, élveztük az estét. Később mindenki szép lassan felment a szállodai szobájába pihenni, így már csak én és a főnököm maradt. Végül is a szobámban folytattuk a szórakozást, és szeretkeztünk. Mondhatnám hogy sokat ittunk vagy ilyesmi, de szó sincs erről. Alig ittunk valamit, mert másnap meló van. Reggel arra ébredtem hogy a főnököm ül az ágyam szélén és látom rajta hogy zavarban van a helyzet miatt. Én is zavarban voltam. Ezért a "beszélgetni kéne a tegnap estéről" témánál elmondtam neki, hogy végül is szexeltünk egy jót és ennyi. Én nem várok el tőle semmit, és tudom ő sem vár el tőlem semmit. Szép volt, jó volt, de ne legyen téma ez többé. Egy nagy kő esett le a szívéről amikor rájött, nem lesz ennek semmi következménye, folytatása. Én szeretem a munkámat, és nem igazán szeretném elveszíteni.

Az eset óta egyszer nem jött szóba a dolog. Továbbra is dolgozom, ő a főnököm. Továbbra is úgy viselkedik ahogy mindig viselkedett. Nem kerülget, mert ha kell munkaügyben beszél hozzám, akárcsak a többi kollégáihoz. Örültem ennek, mert nem akartam hogy kirúgjon vagy kínős legyen a munka kapcsolatunk. Viszont hétfőn behívott az irodájába, megkért hogy munkaügyben menjek újra a másik városba. De hozzátette, hogy szeretne ő is jönni, mert ő képtelen volt elfelejteni azt az éjszakát, és sokat gondol rá. Tudja hogy mit gondolok az egészről, de ő ennek ellenére szeretne jobban megismerni..

De én nem szeretném ha több lenne köztünk, mert ez a titok előbb-utóbb kiderül, és akkor elveszítem a munkámat. Lassan 7 éve ott dolgozom, nem akarom elveszíteni a munkámat. Most mit tegyek? Ha nemet mondok akkor lehet hogy sértve érzi magát. Ha igent mondok akkor meg túl bonyolítjuk a dolgot.

A legrosszabb az egészben az hogy a főnököm egy igen jóképű pasas, és bizony nehéz nemet mondani.. Ti mit tennétek?


2013. márc. 7. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Hát így végigolvasva, én nem mondanék neki nemet, az biztos :)
2013. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Tuti mennék!
2013. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Jégtánc ***** válasza:
100%
Szerintem is menj.Kívánom hogy boldog légy.:))
2013. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs felesége, mondj neki igent, de ha van, akkor szerintem nem érdemes érte kockáztatni az állásodat.
2013. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
49%

Ha helyedben lennék, akkor elbeszélgetnék vele őszintén, hogy elmondanám mennyirefontos a munkád. Gondolom ez az első. Ha eléggé toleráns, akkor megérti a helyzeted.

Ha belemész a kapcsolatba, biztos elveszíted a munkádat?

2013. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hozzátetted, hogy nehéz neki nemet mondani, sőt még tetszik is neked. Meg kell próbálni..Azért is kirúghat, mert nemet mondasz, azért is ha igent..így ha nem lehet neki ellenállni, ne állj.
2013. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy annyira biztos benne, hogy elveszíted a munkád? És az is lehet, hogy egy gyönyörű, boldog kapcsolat lesz belőle! Sok szerencsét!
2013. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Te hülye vagy, anyukám!:D Ha nemet mondasz, lehet, akkor is elveszted a munkádat. Ráadásul egy jó pasit is. Én a helyedben biztos igent mondanék. Lehet, még pezsgőt is bontanak majd a kollégák.
2013. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Te most tulajonkeppen dicsekszel?. :))))
2013. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Én sem értem hol itt a probléma? Megmondhatod neki egyszerűen, hogy nem akarsz szexet, emiatt nem fog kirúgni, pláne ha régi jó munkaerő vagy, de mondhatsz akármi más kifogást is.

Pl. az utóbbi időben abszolút nem kívánod a szexet, vagy alakulóban van egy kapcsolatod, vagy épp van valakid, vagy menstruálsz, vagy fertőzésed van épp. Vagy már a lányokat szereted. Akármit kitalálhatsz.

2013. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!