Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál, ha a 16 éves...

Hogy reagálnál, ha a 16 éves fiad egy 26 éves anyával járna?

Figyelt kérdés
ma 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Hű, de jó fej vagy, fiam! Sok boldogságot!

Komolyra: Honnan tudod? Mi a bajod?

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Biztos megrángatnám a 26 éves nőcit, hogy tinifiúkra viszket neki.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jár vagy csak titokban találkoznak?
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Helyre tenném a p*csat. Ne az én kiskorú fiamat akarja pótapának.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekünk úgy mondta, hogy a barátnője. Az biztos, hogy szexuális kapcsolat már volt köztük. Egy helyen dolgoznak, szóval még tiltani sem tudom. De engem nagyon zavar.
ma 15:40
 6/14 anonim válasza:
6%
Még ha a férfi lenne 26 a lány pedig 16 oké lenne bár nem egy 26 éves apuka esetén. Igazából ha a lányom ezt akarná fordítva is eltudnám még viselni ha a nő az idősebb, ebben az esetben mondjuk már megfontoltabb lennék. De mivel egy anyukáról van szó megint csak próbálnám meg óvni.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kinek a szemszögéből nézed.

Anno, bár nem 16 voltam, hanem már 19 éves, laza kapcsolat céljából elcsábított egy akkor 29 éves, elvált nő.

Abban a fővárosi sportegyesületben volt főállású edző, ahová én is jártam kötelező tesiórák miatt az egyetemen.

Nem tartott sokáig ez a röpke románc, tulajdonképpen csak pár alkalom, de nem akarok álszent lenni, minden pillanatát élveztem, hogy egy tapasztalt nő mutat nekem olyan dolgokat, amit a korombeli lányok, akikkel együtt voltam, nem tudtam átélni, és az önbizalmamnak is jót tett.


Ugyanakkor, szülői szemszögből nézve bizony az én szemöldököm is felszaladna, ha kiderülne, hogy a 16 éves fiamat egy 26 éves nő, ráadásul anyuka csábította el, bár a balhét igyekezném kerülni, a gyermekemmel mindenképpen leülnék beszélni, de még a nőt is felhívnám szerintem.

ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Velem is ez volt. Anyum barátnője nagyon rossz házasságban élt és sokszor jött át anyummal beszélgetni, meg mentek el ide oda. És volt, hogy akkor is átjött amikor még anyum nem volt itthon és csomószor beszélgettünk. Aztán egyik alkalomkor a semmiből megcsókolt és hát férfivá tett akkor. Párszor megismétlődött a dolog, aztán végül megismerkedett egy pasival és mondta köztünk vége. Nekem nagy élmény volt 16 évesen egy 38 éves nő vette el a szüzességemet. Elmondta ő is, hogy 1000x odadóbban bántam vele a szexben, min a korabeli pasik vagy a huszonévesek. Mindent úgy csináltam ahogy ő kérte és semmi durvát nem, amit a többi pasi művelt vele.

Szóval én a fiamat mindenképpen tàmogatnàm benne, de elmondanàm neki, hogy ne vegye komolyan a nőt, csak élje meg a szép pillanatokat és keressen magának egy korabeli nőt.

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Örülnék az új kisunokának🥰
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok


Azt még hozzátenném, hogy az én esetem azért különböző, mert tinédzser korban minden egyes évnek nagy jelentősége van, így egy 16 és egy 19 éves között óriási különbség lehet az érettséget tekintve.

Természetesen itt nem a testi, hanem a mentális érettségre gondolok.


Azt sem árt tudni a teljes sztorihoz, hogy vajon ő az első nő az életében, vagy volt-e már kapcsolata korabeli lányokkal előtte, mert nagyon nem mindegy.

ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!