Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányomnak van egy 2 hónapos...

A lányomnak van egy 2 hónapos pici babája az élettársa rosszul bánik a babaval és a lányommal is. Mit tehet ilyenkor egy nagymama?

Figyelt kérdés
A lányora ha csak rászól összerezzen gondolom ez nem véletlen.nem kell mondanom hogy a fiu roma,azt hiszi ő sz-ja a spanyol viaszt,.de kenyeret nem tud adni családjának.Akicsit úgy rángatja mintha volna2-3 -éves nem engedi a lányomnak fürdetni csak 3 naponként,azzal a jelszóval hogy mitől lenne piszkos!December végén derűlt ki hogy még annyi ruhája sincs a babának amibe haza hozza a krházból.Tehát mi nagyszülők vettünk meg mindent (kiságy,kád ,ruhanemű,cumisüveg stb.)A picit sajnálom nem kérte magát a világra és rosszúl bánnak vele.

2013. márc. 7. 09:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad pénz adni és erőltetni csak többször közöld hogy bármikor mehet a babával hozzátok.

Felnött nő egy édesanya magától kel észhez térnie különben sose nő fel az anyasághoz.

A probléma gyökere valószinű az hogy a lányod azért válalt gyereket hogy megtarsa a pasit.

2013. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
4%

akkor kellett volna gondolkodni, mikor a lányod összeállt azzal a koszos semmirekellővel. már bocs, de ebben a neveltetés is benne van. a környezetből, ahonnan én jövök, egyik barátomnak/barátnőmnek sem lett volna gusztusa cigánnyal járni.


gyámügyet értesíteni kell. de tudtommal a védőnő sem hagyhatja, h ilyen körülmények közt lakjon egy pici baba...

2013. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
kedves 22-es: a lányom amikor elment már 22 éves volt és semmit sem tehettünk. Nem akartuk soha még azt sem h találkozzanak éppen ezért egy vita után döntött úgy h elszökött egy éjszaka a fiúhoz. Ezután 2 évig nem tartottuk a kapcsolatot majd a nagymama halála után újra közelebb kerültünk egymáshoz majd nem sokkal később teherbe esett. A neveléssel soha nem volt gond, akkoriban járt főiskolára amikor az eset megtörtént és úgy döntött h mindent hátra hagy.Jelenleg 26 éves és már nagyon vágyott egy babára ami ebben a korban érthető. Kérlek előbb kérdezz még mielőtt itélkezel.
2013. márc. 8. 15:37
 24/27 A kérdező kommentje:
kedves 20-as megtörtént a dolog kapott két olyan pofont hogy elborúlt.haza vittem ,éjszaka meglógott.ráadásul ránk hozta a fiu klánját késekkel,.megakarták szúrni a férjemet és az akkor 18 éves fiamat.hát ennyi nem ér egy...már nem tudom milyen jelzőt írjak rá.ha rágondolok az esetre még mindig ideges leszek.a kislányt sajnálom úgy vettem észre nem igazán szeretik csak a látszat,mert szőke, fehérbőrű, kék szemű mint a lányom nem erre száítottak.kösz hogy meghallgattál!
2013. márc. 8. 16:26
 25/27 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a kérdést fogom belinkelni minden olyan kiscsajnak, aki jön a "hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy cigánnyal járok" kérdéssel.
2013. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz lehet, az biztos, de én bármennyire is szomorú, lemondanék a lányomról.

Egy ilyen viselkedésű egyént, mint a lányod, aki egy ilyen emberrel maradt, akinek a famíliája majdnem megkéselte az apját meg a testvérét, nekem nem kéne. És még ezek után pénzelted őt? Tudom, hogy a gyereknek adtad, de akkor is. Ez így olyan, mintha elárultad volna a férjed meg a fiad.

Ha majd a lányodnak elege lesz, akkor persze ne utasítsd el, ha hozzátok akar költözni, de én nem keresném vele a kapcsolatot, számomra olyan lenne, mintha meghalt volna.

2013. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, amit a férjed és a fiad. Gondolom ők nem keresik vele a kapcsolatot. Bölcsen teszik. Te is kövesd az ő hozzáállásukat.
2013. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!