Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányomnak van egy 2 hónapos...

A lányomnak van egy 2 hónapos pici babája az élettársa rosszul bánik a babaval és a lányommal is. Mit tehet ilyenkor egy nagymama?

Figyelt kérdés
A lányora ha csak rászól összerezzen gondolom ez nem véletlen.nem kell mondanom hogy a fiu roma,azt hiszi ő sz-ja a spanyol viaszt,.de kenyeret nem tud adni családjának.Akicsit úgy rángatja mintha volna2-3 -éves nem engedi a lányomnak fürdetni csak 3 naponként,azzal a jelszóval hogy mitől lenne piszkos!December végén derűlt ki hogy még annyi ruhája sincs a babának amibe haza hozza a krházból.Tehát mi nagyszülők vettünk meg mindent (kiságy,kád ,ruhanemű,cumisüveg stb.)A picit sajnálom nem kérte magát a világra és rosszúl bánnak vele.

2013. márc. 7. 09:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, ha a gyerekre koncentrál a nagymama, ellátja minden földi jóval, akkor az életben nem hagyja ott a lánya az élettársát.

Pont az kell, hogy ne törődjön velük. Anyagilag legalábbis ne. Csak max. járjon el hozzájuk, és mindig szánakozzon a körülményeiken, de egy fillért se adjon nekik.

2013. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%
Én ezeket a dolgokat mind jelezném az illetékes hivatalnál. Vegyék el tőlük a picit!
2013. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

Akkor két dolgot kell megtenned: biztosítsd a lányodat, hogy hozzád bármikor jöhet.

2.: zárd el a pénzcsapot. Lányod nem lát mást, minthogy egész nap a szerelmével van (munkanélküli) mégis van minden, mert apuci anyuci megoldja.

Vagy ha nem is zárod el, csökkentsd. Vegyél csak a babának: tápszer, bébiétel stb.

2013. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%

Tudjátok az a baj, hogyha a nagymama magánakcióba fog és netán elveszik a gyereket a lányáéktól, előfordulhat, hogy az apuka népes sötét családja megtorolja az esetet...ki tudja mi történhet.

Mert hiába ilyen az apa, a cigányoknál a gyerek szent és biztos nem tűrné szó nélkül, hogy elvegyék tőle.


A lányoddal sajnos semmit nem tehetsz amíg ő maga be nem látja, milyen körülmények közt él.

2013. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne támogasd tovább, de biztosítsd arról hogy hozzád mehet. Hátha megjön az esze, az anyai ösztön feltehetőleg erősebb lesz mint ez a "szerelem" A kisgyereknek is ez az érdeke hosszú távon.
2013. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem vesznek el egy gyereket sem, mert kismértékű éhezés van, vagy munkanélküliek a szülők. Majd felajánlják nekik az ingyenkonyhát.

A háromnaponkénti fürdés meg szintén kizárt, hogy oka legyen az elvételnek.

2013. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Kedves két utolsó válaszadó:igaz egy klánról van szó akik bármit megtennének annak érdekében h a gyerek náluk maradjon. Nem akarom elvenni a gyereket csak szeretném ha a lányomnak megjönne az esze. Már nem segítem anyagilag mert belefáradtam h csak akkor vagyok jó amikor pénzileg segítem. Befagytak a források ezért a gyereket nem hozza a közelembe. Mint nagymamának ez nagyon rosszul esik.
2013. márc. 7. 11:15
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer majd valaki elmondhatná nekem, mit tud az ilyen, hogy bomlanak érte a nők. Akár egy is. Borzasztó.


:-(

2013. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
10. vagyok. Én ezt nap mint nap látom. Jól szituált szép kislányt szedett össze a sötétebb bőrű fiatalember. Lett pénz is. Aztán jöttek a gondok: a lány menni akart. Akkor verte meg úgy, hogy folyt a vér. Aztán felcsinálta, mert akkor biztosan nem megy el. Közben a srácot kivonták kis időre a forgalomból. Na ezalatt a szülők elköltöztették a babát és a lányt is. Aztán ismét előkerült apuka és hozta vissza kis családját. De most már legalább normálisan élnek. Hogy miből, azt inkább ne firtassuk. Szóval nem irigyellek, mert megszabadulni még úgy sem könnyű, ha a lányod és Te is azt akarod. Egyedül a gyerekbántalmazás miatt járnak el fixen a hatóságok, ha az kiderül. A többi miatt meg imádkozhatsz. Igazuk van azoknak, akik azt írják, hogy pénzt ne adj. A nagymamák szíve megszakad, amikor ilyen helyzetben van a gyerekük és az unokájuk is, de sok mindent tenni nem tudsz.
2013. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Zavarj le a lányodnak két nagy, anyai pofont. Itt már nemcsak a saját életéért felel, hanem egy babáért is, de ő csak a kis szerelmére tud gondolni. Önző, gusztustalan liba. Már ne haragudj. Adj neki két nagy pofont és tessékeld szépen haza. Úgyis szolgalelkű, hidd el, engedelmeskedni fog. Undorító. Bocs a kirohanásért, de utálom, amikor egy anya ilyen felelőtlen. Más lenne, ha nem állna mellette a családja, mert van olyan is, aki ezért nem tud szabadulni, de ez nem az a történet.
2013. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!