Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányomnak van egy 2 hónapos...

A lányomnak van egy 2 hónapos pici babája az élettársa rosszul bánik a babaval és a lányommal is. Mit tehet ilyenkor egy nagymama?

Figyelt kérdés
A lányora ha csak rászól összerezzen gondolom ez nem véletlen.nem kell mondanom hogy a fiu roma,azt hiszi ő sz-ja a spanyol viaszt,.de kenyeret nem tud adni családjának.Akicsit úgy rángatja mintha volna2-3 -éves nem engedi a lányomnak fürdetni csak 3 naponként,azzal a jelszóval hogy mitől lenne piszkos!December végén derűlt ki hogy még annyi ruhája sincs a babának amibe haza hozza a krházból.Tehát mi nagyszülők vettünk meg mindent (kiságy,kád ,ruhanemű,cumisüveg stb.)A picit sajnálom nem kérte magát a világra és rosszúl bánnak vele.

2013. márc. 7. 09:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég, a sírás kerülget mikor ilyet olvasok... Egy ártatlan pici baba.. Mit tehet ő arról, hogy ilyen apja van...


Nem tudod őket magadhoz fogadni? (a lányodat és a babát). Egyikőjüknek sem tesz jót, ha így fog a kicsi felnőni...

2013. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha a lányod nem akar változást akkor semmit. Az én nagymamám is kisírta a szemét, hogy költözzünk náluk (mi is tesómmal), de anyám maradt a hülye alkoholista agresszív apámmal. Most meg még ápolja is, mert lerobbant...
2013. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Picúr/Pom-pom nélkül/ válasza:
92%

A legjobb amit tehetsz,hogy még ma elmész az unokádért és a lányodért!

Ki tudja,hogy az az agresszív állat mit művelhet/ett/ a lányoddal,hogy egyből összerezzen.

Isten ments,hogy a kicsivel is tegyen valamit!

2013. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
90%

Igaz, én még fiatal vagyok, de remélem tudok segíteni. :)

Én az ön helyében leülnék beszélni a lányommal, hogy ez így nem működik, muszáj lesz valamit csinálnia, hisz így borzalmas élete lesz a picinek. Feltételezem, a lányának a legfontosabb most a kisbaba. Én tuti elválnék attól az embertől, a lehető leghamarabb és az anyukámhoz költöznék egyl időre. Szerintem támogassa a lányát amiben csak tudja, és segítsen neki új életet kezdeni. Sok sikert, kedves nagymama! :)

14/Lány

2013. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Magamhoz tudnám fogadni mert nagy családi házban élünk,de a lányom megvan bolodulva azért a koszos....inkább nem írok semmit nem bírná a gép,1-es köszönöm a hozzászólást
2013. márc. 7. 10:13
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Erre írtam, hogy ha a lányodnak ez a "jó" akkor nincs mit tenni. A kisgyerek élete is az ő kezében van sajnos. Mivel én is egy hülye apa mellett nőttem fel nagyon tudom sajnálni az ilyen kicsiket.. Sterilizálnám az összest, de ezeket a nagyeszű nőket is.
2013. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
próbáltam beszélni vele,hogy legalább a gyerek érdekeit nézze de neki ez így megfelel.
2013. márc. 7. 10:21
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Gyámügy. Nagymama is kérheti simán a felügyeleti jogot, ha bűnügyileg meg egészség, anyagi meg minden szempontból megfelel akár a gyámja (törvényes gondviselője) is lehet. Igaz még csak 24 éves vagyok, de én elvenném a lányomtól az unokámat, mert tudom milyen hasonló körülmények közt felnőni. Most biztos szemétnek gondolhatnak páran, de mindenki érdekében tenném. Talán a lányom is belátná, h ez nem lenne élet, és esetleg a gyerek is hasonló elvű lesz, mint az apja. Ilyen emberekre (mert ki tudja, lehet, h visszatartó példa lesz az apja, de lehet, h a nyomdokaiba lép) 25 év múlva sem lesz szüksége a társadalomnak és a gyereknek sem jó.

24/N

2013. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy megfelel neki, amíg támogatod anyagilag. Veszel ruhácskát, kádat. Ne vegyél neki mostantól semmit, majd rájön, hogy nem is kell neki az a pasas.
2013. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Gyerekorvost és a védőnőt keresd meg, hogy fordítsanak fokozott figyelmet a gyerekre. ( Kék foltok, táplálkozás, stb.) Nekik hivatalból is el kell járniuk, ha olyasmit tapasztalnak, ami a gyerek épségét veszélyezteti. Sajnos az agymosott lányodtól elvenni a gyereket csak nyomós indokkal lehet. Ha őt bántalmazza az élettársa, és nem kér segítséget,akkor nem sok mindent tehetsz. A gyerekre koncentrálj.
2013. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!