Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint itt van anya volt...

Emsziszasza kérdése:

Megint itt van anya volt élettársa. Szívja a vérem mindíg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyának volt egy élettársa. 8évig.. Apum ebbe belebetegedett. Utána már rá 4évre elfogadta valamennyire. De nem rég meghalt. Amíg nállunk volt anyum élettársa engem kb. kikészített... mindenbe bele szólt, olyanba is amibe nem kellett volna. Amikor még apa volt, tudtam neki szólni.. és ô rászólt anya élettársára, de most nem tud.. Már nincs anyával az élettársa. A nyáron el kõltõzõtt, de vissza jõtt. Nem hozzánk, hanem egy másik házba. És ugyan úgy piszkál... régen bántott is. Ma mikor az úton mentem, (cigiztem) és megütõtt. De már nincs hozzá kõze. nem vagyok már kislány. Evvel mit tudok kezdeni? nagyon rossz, hogy megint itt van, és szívja a vérem. Azt is megmondja nekem, ha az úton meglát, hogy mennyek haza felé... elegem van... valaki mondja meg mit csináljak...

2013. febr. 18. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád tűri ezt?


És hogy érted, hogy apukád belebetegedett? Anyukádnak apukád mellett volt egy élettársa?


Nem érdekelnek a további kommentek és vélemények másoktól, de az én házamba olyan férfi nem teheti be a lábát, akit a gyerekem nem fogad el.

2013. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anya meg apa elváltak akkor már. De apa szerette anyát. És anya nem nagyon tud vele mit kezdeni.... Régen amikor még nállunk volt, akkor anyát bántotta ha szólt... ha megakart védeni, akkor neki ment simán...
2013. febr. 18. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérjetek nyugodtan távolságtartási végzést.
2013. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ez abban a közegben számít valamit? Ma ennek az élettársa, holnap amannak.
2013. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bántott téged, anyukádnak is nekiment, ahogy írod, "simán", és mégis vele volt 8 évig? Tudom, hogy sok nő nem mer lépni ilyen helyzetben és tűr, de ez a legrosszabb, amit tehet! Kérjetek segítséget!!!! Ha jó viszonyban vagy az osztályfőnököddel, akár hozzá is fordulhatsz (ha anyud nem mer lépni), ő biztosan segíteni fog neked. Meg tudja mondani, hogy milyen szervhez érdemes fordulni ilyenkor!!
2013. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én azért meghallgatnám az élettárs verzióját is. Szerintem csak simán hiányzik az apád.
2013. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, és nyilván az apja hiánya miatt nem szívleli, ha elverik.
2013. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fallenangel_33 ***** válasza:
100%
Nincs joga utogetni ú fenyegetni téged, nyugodtan jelentsd fel. Anyukád egyébként mit szól? Basszus álljatok a sarkatokra, védjétek meg egymást.
2013. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, csatlakozom az előttem szólókhoz, mindenképp kérj meg valakit aki bele tud avatkozni ebbe, legyen az ofő tanár, vagy bármi ilyesmi!

Ha nincs más szociális szolgálat vagy lelkész!

( ezeket csak vész esetére ajánlom!)


de ugye csak így bánt, ahogy elmondtad? más ( szexuális ) értelembe véve ugye nem bánt?

2013. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy nem. De anya nem merte elküldeni. Küldte volna, de mindíg nagy veszekedés lett belôle.
2013. febr. 18. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!