Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődik be erre anya?

Miért sértődik be erre anya?

Figyelt kérdés
Ő műkörmös, és nem sűrűn megkérem, hogy csinálja meg a körmöm, de csak géllel, egyszer-kétszer meg is csinálta, de mostanában soha, és már nagyon csúnyák voltak a körmeim, így elmentem egy műkörmöshöz, hogy csinálja meg nekem szépre, hazamentem erre elkezdett velem izélni, hogy rajta keresztülnézek, meg hogy többé soha nem költhetem erre a pénzem.
2013. febr. 17. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
vaahol jogos nem? miért nem kérted meg hogy csinálja meg ha tudod hogy érzékenyen érinti őt?
2013. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Mert a mûkörmösöknek konkurencia a másik, meg lehet szebb is lett a körmöd. Ne foglalkozz vele, a zsebpênz arra van hogy költsd. Örüljön h nem leiszod magad.


Amúgy elsõ. Te nem ezt a kérdést olvastad vagy nem tudsz értelmezni? Oda van írva hogy soha nem csinálja meg a körmêt ha mostanában kéri ...

2013. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Vagy lehet azért,mert jóval szebb lett a körmöd így,mint amit ő csinált volna.Őrület...
2013. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1#: nagyon hosszú ideje rágom már a fülét amiatt, hogy csinálja meg már nekem végre valahára.
2013. febr. 17. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne rágd a fülét, és menj el műkörmöshöz. Ne pazarolj olyan dologra energiát, amire nem érdemes. Meg lehet oldani úgy is, ha elmész. ;)
2013. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdd meg anyud,hogy tanítsa meg hogy kell csinálni és néha vedd kölcsön a felszerelését
2013. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom én is hogy kell csinálni, de nem adja oda, mindig azt mondja, hogy na az biztos hogy nem kerül a kezembe, mert drága meg éles. mint valami 5 éves lennék...
2013. febr. 17. 18:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyet jegyezz meg: a nőknek sosem kell indok a megsértődéshez!
2013. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!