Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok, anya...

17 éves lány vagyok, anya mindenért belémköt, sehová sem enged el, mindent én csinálok helyette, a többiekkel rendes, csak velem nem. Mit tegyeK?

Figyelt kérdés
Mindig én főzök,én ágyazok meg,mindent megcsinálok,amit csak kell,már kérni sem kell neki,annyira megszoktam.Már elegem van,hogy mindenért én vagyok a bűnös,és soha sem enged el.Szerintetek hogyan lehetne megoldani ezt?
2013. febr. 15. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
őszinte beszédnek nincs párja. ülj le és beszéd meg vele az érzéseidet komolyan.
2013. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem félt valamitől. Apukádnak is ez a véleménye?
2013. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt meg mi hogy "Dézsi Viktor" kérdése????
2013. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak annyi,hogy az én regisztrációm,és barátnőm kérdése.
2013. febr. 16. 13:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy párkapcsolatban élek két éve,és még a nyári szünetben is kétszer találkozhattunk.A fiúm tegezi anyut,és jól kijönnek,de anya így se enged..és nem félt,mert ismeri is őt.Anya amúgy kis koromban még bántalmazott is,mai napig nyomai vannak.Mindig fenyeget így is,hogy megver.Egyébként még a két utcányira lakó ismerősökhöz (lányokhoz) se enged el.Nem tudom mit tegyek,az a baj,hogy még ha betöltöm a 18-at,barátommal se merek összeköltözni miatta,mert félek hogy megkeres.Apámat nem ismerem,ő nagyon kegyetlen volt,annyit tudok róla.Jobb is hogy nem ismerem.Most nevelőapám van,aki szintén olyan kegyetlen,de nem nagyon szól,ő inkább engedné,hogy találkozzunk.
2013. febr. 16. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Az iskolád gyerekvédelmisét megkereshetnéd.
2013. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenképpen ez lesz!Majd írok,mi a fejlemény!
2013. febr. 17. 09:14
 8/9 anonim ***** válasza:

"Csak annyi,hogy az én regisztrációm,és barátnőm kérdése."


Igen de egyesek honnan látják hogy ki írja a kérdést? Mert én nem látom.

2013. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Először még ki volt írva a név,de levettem a pipát személyes okok végett.
2013. febr. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!