Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésed szerint jó ember...

Megítélésed szerint jó ember az anyád?

Figyelt kérdés
Légy szives, irdd meg az életkorodat es a nemedet is a válaszadásnál!

2013. febr. 18. 10:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Igen!


31N

2013. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

A lehető legjobb! :)

25/N

2013. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Emberileg egy olyan példa előttem, amilyen én soha nem leszek sajnos.
2013. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Igen.


24/N

2013. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Nyilván nem tökéletes, vannak hibái de alapvetően egy nagyon jó, nagyon értékes ember.


26/N

2013. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó ember, alapvetően jót akar, csak van néhány borzasztóan nehezen tolerálható tulajdonsága. Például borzasztóan önző, és nem érdekli az őt körülvevő világ. Emiatt állása sincs, sehol nem tud megmaradni.

Kár, hogy vannak ezek a tulajdonságai, mert egyébként egy okos, értelmes ember lenne.

24N

2013. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

Nem az.


25/N

2013. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Sok rossz tulajdonsága van, amik sajnos az én életemre is hatással voltak/vannak, de alapvetően jó ember és anya, és nagyon szeretem, nem cserélném el más anyukára :)

24/N

2013. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre nem tudom mit mondjak. Alapvetően igen, és szeretem is, de az a baj, hogy anyaként és emberként is megbukott előttem. Ivott nagyon sokáig. 8 éves korom óta láttam, ahogy iszik és teszi magát tönkre, most 26 leszek. 44 éves és tolókocsiban ül, az esküvőmön sem volt ott, mert elment inni, összeverték, elesett, beverte a fejét, majdnem belehalt. 3 évvel ezelőtt 3,5 évvel ezelőtt elütötte egy autó, már azt is alig élte túl, most meg már a székből is alig tud felállni. 3 naponta én figyelek rá, mert a párja dolgozik, de még szerencse, hogy ott lakik. Nekem esett, mert el akartam tőle venni a piát, nem engedtem ki az ajtón, rázártam, kimászott az ablakon. Cigányokat enged be a lakásba (nem együtt élünk, de egy házban, csak 2 emelet választ el minket), mert szegények fáradtak. Nekem jött tűsarkúval, a sógornőmet is meg akarta tépni, mert halucinált a piától és a gyógyszertől. A kutyát majdnem elhagyta, elvettem tőle, kivettem a kezéből a pórázt, hozzámvágta a kulcsot. Tudnám még órákig sorolni, hogy az elmúlt 18 évben mik történtek, mert ez csak az utóbbi 3 év termése. Ennek ellenére szeretem anyámat, amikor nem ivott, nagyon jó anya és ember volt, meg lehetett vele mindent beszélni, de sajnos lelkileg tönkretette a családját.
2013. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hasznos(abb) a válasz, ha rövid indokolással írjátok.
2013. febr. 18. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!