Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésed szerint jó ember...

Megítélésed szerint jó ember az anyád?

Figyelt kérdés
Légy szives, irdd meg az életkorodat es a nemedet is a válaszadásnál!

2013. febr. 18. 10:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Míg nem kezdett el inni jó ember volt. Azután már nem, irigy lett, keserű, cinikus, elviselhetetlen. jó lett volna felnőttként is megismrni őt, de sajnos elmart maga mellől, menekültünk tőle.

Anyának csapnivaló volt.

Már nem él.


36/nő

2013. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó ember? Ki mondja meg ki a jó ember?

Jó ember. De ettől, mint anya számomra megbukott. Nem haragszom rá, egyáltalán semmit nem érzek már iránta.

Példának példa volt, hogy milyen ne legyek.

A végtelenségig öncentrikus. Amiből nagyon sok más adódik...


21/N

2013. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is. Igen mert csak felnevelt, szakmát adott a kezembe. Nem, mert sosem szeretett, csupán kötelező társadalmi elvárás eredményeként gondol rám.
2013. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Jah ez lemaradt:

30/N

2013. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindig gondoskodott rólunk...szeret... Megértő, türelmes, kedves...bár a klímax kicsit önzőbbé tette , mint amilyen régen volt...de abszolút jó ember! 28/nő
2013. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Akkor elnézést, azt hittem, az a baj, hogy túl hosszú voltam. De így már érthető :)
2013. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
annyit utálok benne, soha nem mehetek fel Pestre fel vele és a barátommal, mert ő szerinte túl drága, pedig nem lakunk messze Pesttől és nem is akarok mindent megvenni csak úgy jó menni Pestre nézelődni, stb. Meg annyi hogy rám nem költ csak nagyon ritkán, pedig sok mindenre szükségem van, hogy ne maradjak ilyen csúnya. 10/L
2013. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat és szivesen veszem a tovàbbi hozzàszolàsokat! Minden eddigi vàlasz nagyon hasznos volt a szàmomra.
2013. febr. 19. 00:07
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem, sőt gyűlölöm. Volt időszak, amikor jó ember volt, de az még születésem előtt évekkel volt, utána lezüllött, ivott, alkoholista lett, részeg volt a velem való terhessége és a kisgyermekkorom alatt. Kb. egy ruhám volt, amit hordtam, 3-4 évesen magamnak csináltam a vajas kenyeret, mivel már nem volt otthon. Ha rájött az ötperc, nekemjött fakanállal. Villany, tévé nem volt, csak a kanásborra költötte a pénzét. Később apámat is lehúzta a mélybe, ő kikecmergett évek múltán, de anyám beledöglött, kb. 6 éves koromban. Nem is bánom. Mérhetetlenül jobb életem lett így, mintha még mindig élne és szégyenbe hozna.

20/L

2013. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Igen. Mindenben segít és támogat. Számomra a legjobb anya. <3

14/L

2013. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!