Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésed szerint jó ember...

Megítélésed szerint jó ember az anyád?

Figyelt kérdés
Légy szives, irdd meg az életkorodat es a nemedet is a válaszadásnál!

2013. febr. 18. 10:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Már megint kezdődnek a lepontozások :-D Hát ez nagyon vicces...


Igen az. Az egyik legjobb ember, akit ismerek. Bármit megtenne értünk. Fiatalos, jobb anyát el se tudnék képzelni.


21/N

2013. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Igen, jo ember, de nem jo anya. Felelotlen, infantilis, de joszandeku, joszivu. 20/N
2013. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lesz valaki jó ember? Ki a jó ember? Mindenkinek más és más ezekre a válasza. Az én értékrendem szerint, az én anyám nem jó ember.
2013. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Én minden választ hasznosnak ítélek - a tartalmától függetlenül.
2013. febr. 18. 12:07
 15/30 anonim ***** válasza:

Te tetted fel az apás kérdést is, ugye?

Nem azért mondtam, hogy gyanakszok rád, hogy te húznád le a válaszolókat.

Csak komolyan, vicc, hogy ilyen választ valaki le tud pontozni, amikor nincs rossz válasz... Na mindegy, nem érdekes, csak jót tudok ezeken mosolyogni.

2013. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
elnézést, ha fárasztottalak. Azért írtam ilyen hosszan, mert még én magam sem tudom eldönteni, gondoltam ebből valaki meg tudja ítélni.
2013. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

``Reénie.``-nek: nem en tettem fel ``az apás kérdést``, de ugymond megihletett...


A 17-eskenek: egyaltalan nem ``farasztottal``. Ugy ertettem, hogy a valaszadok indokoljak meg a valaszt, ha csak igen-t vagy nem-et irnak, annak a valasznak nulla az informacios erteke. A ``rövid``-et ugy ertettem, hogy ``legalabb röviden`` irjon minden valaszado. Köszi 17-eske.

2013. febr. 18. 12:39
 18/30 anonim ***** válasza:
A 2., a "lehető legjobb" vagyok. Azért ez a véleményem mert gondoskodó, mindig számíthatunk rá a testvéreimmel, akármi bajunk van, mindig segít, önállóságra nevelt minket, jókat lehet vele röhögni, jó humorérzéke van, ami nélkül szerintem nem lehet elviselni az életet. Mi vagyunk neki a legfontosabbak. De talán a legfontosabb, amit itt szerintem sokan nem fognak megérteni, és nem is kívánom megmagyarázni: feláldozta a húgomért az életét.
2013. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbségi komlexusos.

Mindig mindenkinek meg akar feleni, segíteni, támogatni, viszont érzelmileg távolságtartó.

Szeretem őt, nagyon igyekvő, de csak feeannyira lenne jó önmagához, mint a szüleihez, máris egy boldog ember válna belőle.

22n, 50n

2013. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

tipikus ikrek :-)

de azért jó ember hiszen egyedül nevelt fel 4gyereket és mind a négyen normális emberek lettünk

a gyerekeiért és az unokáiért mindent megtesz és nem mászik bele az életünkbe


38N

2013. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!