Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint itt van anya volt...

Emsziszasza kérdése:

Megint itt van anya volt élettársa. Szívja a vérem mindíg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyának volt egy élettársa. 8évig.. Apum ebbe belebetegedett. Utána már rá 4évre elfogadta valamennyire. De nem rég meghalt. Amíg nállunk volt anyum élettársa engem kb. kikészített... mindenbe bele szólt, olyanba is amibe nem kellett volna. Amikor még apa volt, tudtam neki szólni.. és ô rászólt anya élettársára, de most nem tud.. Már nincs anyával az élettársa. A nyáron el kõltõzõtt, de vissza jõtt. Nem hozzánk, hanem egy másik házba. És ugyan úgy piszkál... régen bántott is. Ma mikor az úton mentem, (cigiztem) és megütõtt. De már nincs hozzá kõze. nem vagyok már kislány. Evvel mit tudok kezdeni? nagyon rossz, hogy megint itt van, és szívja a vérem. Azt is megmondja nekem, ha az úton meglát, hogy mennyek haza felé... elegem van... valaki mondja meg mit csináljak...

2013. febr. 18. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
MI? kényszerítette h még ezek után is maradjon? mi ő? kapcsolatfüggő vagy anyagiakat néző hímringyó? esetleg mind2?
2013. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!