Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attol, hogy fiatalok vagyunk...

Attol, hogy fiatalok vagyunk lehetunk jo szulok?

Figyelt kérdés

Terhes lett a baratnom, nem terveztuk de hosszu beszelgetesek es gondolkodas utan ugy dontottunk, hogy megtartjuk es megprobaljuk normalisan felnevelni a szuleink segitsegevel. Nem akarom, hogy a szuleim vegig penzeljenek meg ilyenek mert szeretnem magamnak felipiteni az eletemet amennyire lehetseges. Persze meg elfogadom a segitseget foleg a gyerek miatt. Meg tanulunk mindketten, o jovore fog erettsegizni (tovabb akar tanulni, en nem) en most fogok es ha minden jol megy ott fogok dolgozni ahol mar 4 eve minden nyaron, ha megsem jonne ossze akkor a nagyapam cegenel.

Mindig azt hallom, hogy ez nem mukodik, osszevesznek, szakitanak, a gyerek szareletu lesz, orokbe kell adni. Mi 4 eve ismerkedtunk meg es akkor ossze is jottunk, vannak kisebb vitak kozottunk de amugy eleg jo a kapcsolatunk.

Tudom, hogy nem kene meg gyerek de nem lehet mit tenni, mi hibaztunk de attol o ugyanugy megerdemli az eletet mint mas ember. Szerintetek van ra esely, hogy egy csalad lehetunk majd attol, hogy fiatalok vagyunk? Es lehetunk jo szulok?


2013. márc. 5. 20:30
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%

Azt hiszem egyesek nagyon félreértették azt amit írtam. Senkinek nem kéne 13 évesen gyereket szülnie, úgy egyáltalán még szexuális életét sem kéne élni annyi idősen. Az általam felhozott példát a lányról azért említettem meg, mert a legtöbb tini aki teherbe esik elveteti a babát vagy örökbe adja. De az a lány és a barátja vállalták a tettük következményét és a fiatal koruk ellenére meglepően jó szülőkké váltak, és a mai napig egy családként élnek. Nem sok ilyenről hallani mert ritka eset, de a kérdezőnek szántam a példát hogy lássa igen is van ilyen. Nem biztatok én senkit hogy csináljon gyereket ilyen fiatalon, de a kérdező már egyébként is nagykorú és nem 13 éves gyerek. Feltett egy kérdést én pedig válaszoltam, ennyi.


A 17-es voltam.

2013. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!