Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attol, hogy fiatalok vagyunk...

Attol, hogy fiatalok vagyunk lehetunk jo szulok?

Figyelt kérdés

Terhes lett a baratnom, nem terveztuk de hosszu beszelgetesek es gondolkodas utan ugy dontottunk, hogy megtartjuk es megprobaljuk normalisan felnevelni a szuleink segitsegevel. Nem akarom, hogy a szuleim vegig penzeljenek meg ilyenek mert szeretnem magamnak felipiteni az eletemet amennyire lehetseges. Persze meg elfogadom a segitseget foleg a gyerek miatt. Meg tanulunk mindketten, o jovore fog erettsegizni (tovabb akar tanulni, en nem) en most fogok es ha minden jol megy ott fogok dolgozni ahol mar 4 eve minden nyaron, ha megsem jonne ossze akkor a nagyapam cegenel.

Mindig azt hallom, hogy ez nem mukodik, osszevesznek, szakitanak, a gyerek szareletu lesz, orokbe kell adni. Mi 4 eve ismerkedtunk meg es akkor ossze is jottunk, vannak kisebb vitak kozottunk de amugy eleg jo a kapcsolatunk.

Tudom, hogy nem kene meg gyerek de nem lehet mit tenni, mi hibaztunk de attol o ugyanugy megerdemli az eletet mint mas ember. Szerintetek van ra esely, hogy egy csalad lehetunk majd attol, hogy fiatalok vagyunk? Es lehetunk jo szulok?


2013. márc. 5. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Persze, csak rajtatok múlik.
2013. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Én eleve nagyon becsüllek benneteket, hogy vállaljátok a gyereket és mindent meg akartok adni neki. Igenis lehettek jó szülők fiatalon is. Nagyon szerencsések vagytok, mert lesz segítségetek is! Legyetek nagyon boldogok!!! Minden attól függ mennyire vagytok érettek a feladatra, de ez nem feltétlen kortól függ. Van, aki 25 évesen is csapnivaló szülő!
2013. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Igazából nem kor, hanem sokkal inkább érettség, és felelősségvállalás kérdése a dolog, láttam már példát jó, és pocsék fiatal szülőre is, de az idősebb korosztályra ugyanez vonatkozik.
2013. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igazabol szeretem a kihivasokat. Ez is valami olyasmi csak kicsit megis mas. Azert tettem fel a kerdest mert hogyha ezt masok megtudjak akkor biztos le akarnak majd beszelni. Es nem akarom, hogy ugy beszeljenek rolunk mint masokrol vagy belenk beszeljek, hogy ezt nem lehet megoldani.
2013. márc. 5. 20:40
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Sok sikert kivánok nektek...és sok boldogságot :) !!! Persze,hogy sikerülhet,nem lesz egyszerű,de nem szabad az első akadálynál meghátrálni!Bizonyitsátok be,hogy menni fog , a fiatal korotok ellenére ti lesztek a kivétel!Ne hagyd ,hogy haverok/barátnők befolyásoljanak benneteket,ez csakis RÁTOK tartozik! Ha őszintén szeretitek egymást,akkor együtt legyőztök minden akadályt!Ismeretlenül is drukkolok nektek :))))) !!!
2013. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

Szerintetek van ra esely, hogy egy csalad lehetunk majd attol, hogy fiatalok vagyunk? Es lehetunk jo szulok?


Az első kérdésre: szerintem nincs. Hogy miért? Mert még életemben nem hallottam olyat, hogy a kis 17 évesek együtt maradtak és boldogan egy családot alkotnak 30 évvel később is.


A másodikra: természetesen.

2013. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is hasonló a történetem,nekem is segítenek a szüleim,én is fiatalon szültem.Engem is leakartak róla beszélni de nem engedtem.Sok mindent kihagytam,kiélhettem volna még magam,de nem hiányzott.Nem bántam meg.Nehéz lesz,de a lényeg hogy a szüleidre számíthattok.Mi még csak 1 éve voltunk együtt mikor jött a lányunk.De már 5 éve együtt vagyunk.Szóval sok sikert!
2013. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Vicces :D ... látom akik biztatják a fiatalokat,azokat könyörtelenül lepontozzák !!!! :/
2013. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az unokatesóm 17 évesen esett teherbe, 18 évesen szült, igaz a pasija akkor 21 éves volt. Ma már 10 éves házasok, eddig úgy néz ki, hogy együtt is maradnak. Szerintem együtt maradhattok ha megoldjátok együtt a problémákat és nem hallgattok más leépítő tanácsaira, véleményeire.

Sok sikert nektek!

2013. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Hogyne lehetnétek. Nagy hülyeség, hogy annál okosabb valaki, minél idősebb. Csomó ember van, aki azt hiszi okosabb a másiknál, csak mert idősebb. Bár persze rengeteget kell még tanulnotok az életről, saját magatokról, de ha az alap intelligencia megvan, nagyon jól is elsülhet az egész. Persze nem lesz könnyű egyáltalán, mert hogy valami jövőt is megalapozzatok, egyikőtöknek tovább kéne tanulni...Azért majd rendesen megedz titeket a dolog
2013. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!