Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élő fiatalok?

Egyedül élő fiatalok?

Figyelt kérdés
milyen nehezen tudtok kijönni a fizetésetekből, úgy hogy csak magatokra számíthattok (albérlet, bevásárlás, stb)
2013. jan. 28. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szükösen!A belvárosban élek egy kocsma felett!De szeretek ott élni!Ott vannak a barátaim lemegyek a kocsmába megnézem az EB-t,VB-t, és kész!Reggel 4-kor kelek megyek dolgozni!A fizetésem nem sok de igy is jo mert van olyan akinek még ennyi sincs!Szakács vagyok!
2013. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
spórolok ahol tudok. albi 40,rezsi 20. fizu 140. reggeli,ebéd,uzsonna melóhelyen-cafeteria-onnan hozok szombatra is. ruhákat nem kell vennem vettem eleget amíg otthon laktam. bkv-val járok.
2013. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muszáj volt baráti támogatást kérnem, egyedül nem tudnék megélni! Egy ismerősömmel lakom, de így is szűkösen élünk meg! Hónapról hónapra magyarul. Semmi plusz kiadás nincs, nem engedhetjük meg magunknak. Buli az már luxus kategóriába tartozik nálunk.
2013. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Én 21 vagyok a párom 25 van egy 4 hónapos babánk albérletbe vagyunk én gyesen vagyok a párom melózik.

bérleti díj: 35 000ft +rezsi a páromnak a jövedelme 90-100

a gyes összesen 39 ezer

Hááát mit is irjak elég gáz :S

3hete hogy ideköltöztünk annyiból jó hogy külön vagyunk senki se dirigál hogy i mikor jön. de anyagiakban persze elég nehéz anyósom segit de neki is nehéz.anyukám is segit kajába mindennap hoz kaját mert a pénzünk elmegy a kiadásokra :(

2013. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
elég nehezen...
2013. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, csakis szülői segítséggel sajnos.
2013. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon fontos lehet 21 évesen gyereket szülni, ha saját magát alig tudja fenntartani az ember...


nagyon nem könnyű, kétszer meg kell gondolni mire költesz, de ha jó lakótársaid vannak, akkor tudod faragni a költségeket.

2013. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen, 25 vagyok, párom 33, mindkettőnk dolgozik, napi 10 órában, de még így is sok. Van, hogy hónap végére marad 5 ezer ftunk kajára, másfél hétre. Előre fizetést felvenni meg nem szoktunk, semmi értelme, ugyanúgy elfogy. Havi 10-et teszünk félre, ahhoz semmi esetben nem nyúlunk. Kirándulni, nyaralni nem szoktunk menni, max a helyben lévő strandra :). De, ami azt illeti, nem bánom a helyzetet, mert párommal élhetek:)
2013. jan. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!