Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésed szerint jó ember...

Megítélésed szerint jó ember az apád?

Figyelt kérdés
Indokolhatnád is...
2013. febr. 12. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, nem nagyon ismerem. Ritkán találkozok vele.
2013. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
100%
alapjában véve jó ember !
2013. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim válasza:
62%
Én néha iszonyatosan tudom utálni mert eléggé .. NAGYON szigorú nem ver életében nem volt részeg semmi az apja a nagyapám meghalt amikor 2 éves volt és apa nélkül nött fel a nagymamám pedig nem tudta helyettesíteni az apját de próbálta ezért iszonyatos szigor alkalmazott (mesélték) ahhoz képest velem meg 2 testvéremmel nem is olyan szígorú de nem ahoz kell viszonyítani nekem ez nagyon sok nem mondom hogy örülök de hetente legalább1-2 napot nem alszik itthon meg mindig este 6 után ér haza mert sokat dolgozik. Ezt értékelem is meg minden de olyan szígorú ... főleg mert keresztények vagyunk én önszántamból is az vagyok de ennyire nem szivatnám magam nem akarok konkrétumokat írni de olyan dolgokat nem anged meg ami másokna olyan evidens hogy eszébe se jutna az élete része szóval néha iszonyatosan utálom az esetek 55%-kában és ez sok mert mindenbe beleköt de szeretb és jó és nagylelkű meg minden de .... jó ember de legalább én már tudom hogy hogy fogom nevelni a fiamat... 15/f
2013. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
62%
...
2013. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
87%
Joembet! Sok hibat elkovetett mar de mindet megbocsajtottam neki mert szeretem...es mert nincs olyan ember aki meg eddig nem hibazott volna! O az az ember akire buszke vagyok, aki mindig mellettem volt es tamogatott es mikor nekem kelletett volna melle allnom mert szuksege volt ram,elfordultam tole es nen segitettem neki pedig igazan megerdemelte volna. De o ezt megbocsajtotta
2013. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb embernek tartom apámat. végtelenül tisztelem és becsülöm mindenben. a példaképem. nagyon jófej!
2013. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
100%
Jó ember, nagyon szeretem.Viszont az aktuális barátnői mindig fontosabbak voltak mint a családja, anyukámmal elváltak, segített nekünk amikor tudott, de végül egy nőért elhagyott(végignézte ahogy az a nő tönkretette a családunkat, engem kirúgott otthonról, anyámat kikészítette)...nem rég békültünk ki, szeretem, tisztelem, de már sosem nézek úgy rá, mint régen, soha nem lesz "az én hősöm".
2013. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%
Mindent egybevetve igen. Ugy fogalmaznek: jobb nagyapa, mint apa. Nemhiaba nevezik az öregkort 2. gyerekkornak... Most rengeteg ideje van, es sokkal nagyobb türelme, mint a mi idönkben. Akkor mindig a penz utan kellett hajtani! Sajat lakas szoc. pol.-lal, az elsö es egyetlen uj LADA szemelyauto. (Utobbi NEM reszletre!)
2013. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó arc a Faterkám :) Laza, fiatalos, veszi a poént. És becsületes, nagyon kedves. Néha már túlzottan is. És mindent megtesz értem, a belét kidolgozza, hogy jó legyen minden.

Igen, határozottan jó ember az apám :)

20/L

2013. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim válasza:
100%

Szeretem, mert az apám. Jó ember is tud lenni, másokkal. :D

Sokat köszönhetek neki,már mint anyagilag, de minden második mondatával a sárga földig döngöli a családtagjai önbecsülését.

2013. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!