Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésed szerint jó ember...

Megítélésed szerint jó ember az apád?

Figyelt kérdés
Indokolhatnád is...
2013. febr. 12. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém jó ember. Igaz, hogy még 1 éves korom előtt lelépett, aztán már huszonéves voltam mikor megkerestem. Ennek már 4 éve, azóta nagyon jóba lettünk, apa-lánya viszony már sosem lesz köztünk de olyanok vagyunk mint két jó barát. Ő is alkoholista volt, de már teljesen megváltozott, tetszik az életszemlélete, így felnőttként is sokmindent tanultam tőle. Nem haragszom rá a múlt miatt, a jelen jó és az a lényeg.
2013. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
79%

23-as vagyok.


Nem tudom, hogy mi a lóf@száért pontoztatok le?

Azt hittem, itt nincs rossz válasz. :D

2013. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
Igen, mert kedves, nyugodt, bármiben számíthatok rá (hozzáteszem, ez Anyukámra és a tesómra is igaz).
2013. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:

Jó embernek tartom őt.

Nem bálványozom, emberként tekintek rá, látom az erényeit és a hibáit is. Bizonyos kérdésekben, melyek számomra fontosak, nem értünk egyet, ezt fájdalmasan tudatosítottam magamban. Másban igen, ennek viszont örülök. Sok szeretetet ad és sokat tanultam tőle.

2013. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
És tanulok ma is, ez lemaradt.
2013. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
67%
Nem nevezném jó embernek.Önző,nemtörődöm,kötekedős és mindig azokon vezeti le a feszültséget,aki nem tehet ellene semmit,többek között a gyerekén,vagyis rajtam.Szerintem ez elég gerinctelen dolog.És nem mellesleg alkoholista is.Én nem tudom szeretni.
2013. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:

Igen, jó ember!

Dolgos, segítőkész, a család mindennél előbbre való nála.

Bármit megadnék, ha neki és anyukámnak is azzal köszönhetném meg az életemet, és az életem minőségét, hogy ugyanannyi szeretetet visszaadva gondtalanná tehessem a mostani életüket <3

Nagyon jó családom van, nem cserélnék senkivel :)

2013. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:

A válasz nem ilyen egyszerű. Apámnak vannak jó és rossz tulajdonságai is, szóval, mint minden ember, inkább a szürke kategóriában mozog.


A kollégái szerint például jó ember. Egyenes, tisztességes, és keményen dolgozik. Én gyerekkoromból alig emlékszem rá, mivel állandóan a munkahelyén volt és mire megtalálta az egyensúlyt a munka és a család között addigra már... új családja lett.


Anyámat akkor hagyta el, amikor terhes volt húgommal. Bizonyos szempontból nem hibáztatom, anyám a szó legszorosabb értelmében kibírhatatlan személyiség volt, egy három éves érzelmi érettségével és orvosi igazolással arról, hogy elmebeteg. A problémám inkább azzal van, hogy simán otthagyott minket abban a közegben amit ő maga is "földi pokolnak" nevezett. És utána, a kéthetente esedékes láthatásokon, rendszeresen eldicsekedett vele mennyire békés és nyugodt az új otthona.


Másfelől panaszkodásra sincs okom. Ha pénzre volt/van szükségünk akkor szónélkül ad (van miből). Igaz, ha bármi másban kérném a segítségét, akkor vagy azt mondja, hogy ne zavarjam, mert elfoglalt, vagy azt, hogy az én dolgom, neki ebbe nincs beleszólása.

2013. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

Dolgos ember, nem link, de apának és férjnek csapnivaló volt.

Amikor kb. kis óvódások voltunk a tesómmal, külföldön dolgozott, mi fényképekről ismertük. Anyám esténként az erkélyen bőgött, mert látta a gyerekkori barátnőjét a családjával rendszeresen biciklizni, kirándulni menni. Ő meg magányos volt, ellátta a 2 kicsi gyereket, a huszas évei mentek el így, a legszebb évek.

Nem volt mellette egy igazi társ.

Persze apám külföldön nőzött is, született egy fia egy német nőtől, de már meghalt ahogy tudom.

Miután munkahelyet váltott, elkezdett piálni... A tesómat szokta megverni..

Egyszer részegen elaludt a lépcsőház előtt karácsony este, és a szomszéd jött fel, hogy vigyük haza, mert meg fog fagyni.

16 voltam, mikor elváltak.

Egy városban lakunk, mégsem tartjuk a kapcsolatot.

Széthullott a családom.

2013. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
Jó ember. Neki is megvannak a maga hibái, és nem bírom elviselni, ha valaki nekem szidja őt. Sajnos kevés időt töltöttünk együtt, mert sokat dolgozott, mikor kicsik voltunk, és ez a mai napig nem változott. De értünk dolgozott. És azok a pillanatok, amikor velünk játszott egy-egy vasárnap délután, a poénjai, a köztünk hírhedt mondásai, a délutáni alvások, közös nyaralások, jó beszélgetések mind-mind annyira kedves és élénk emlékek. Jó embernek és apának tartom annak ellenére, hogy nem mindennapos a kapcsolatunk. Tudom, hogy bármi lenne velünk, értünk tűzbe menne, és akármi is történjen, ez fordítva is így lesz.
2013. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!