Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésed szerint jó ember...

Megítélésed szerint jó ember az apád?

Figyelt kérdés
Indokolhatnád is...
2013. febr. 12. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
91%

Irigylem azokat, akik ilyen szépeket írnak az apjukról.


Az enyém abszolút nem jó ember, semmilyen értelemben. Tönkretette az anyám és a testvéremmel együtt az én életemet is. Alkoholista, rosszindulatú, nemtörődöm és végtelenül irigy, buta ember. Nem is értem, hogy lehet az apánk, mert mi teljesen mások vagyunk.

2013. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim válasza:
95%
IGENIGEN<3 Mert nagyon jó ember, aranyos, okos, segítőkész, jószívű, vicces.. Meg egy csomó dolog <3
2013. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim válasza:
100%
igen, az én apukám fantasztikus ember! nagyon szeretem és ő is engem!
2013. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
54%
Utálom! Indokolhatnám ha akarnám. :P
2013. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%
A világ legjobb édesapja. Fiatalon magára maradt egy csecsemővel, egy óvodással és egy első osztályos gyerekkel Mindhárom gyerek ráadásul lány. Nem adott intézetbe minket hanem megtanulta az anyaság összes feladatát. Még kötni is megtanult mert a kishúgom csíkos sálat akart magának. utólag visszagondolva nem lehetett könnyű neki három tinédzser lánnyal akik ráadásul helyesek, bögyösek voltak akkor..
2013. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem az. 4 éves voltam amikor elhagyott. Kell még magyarázni?
2013. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Mert mindig a legjobbat akarta, és akarja nekünk, önzetlen, segítőkész, és bármit elmondhatok neki, mert soha nem mondja el senkinek.

Nincs káros szenvedélye, és soha nem bántott semmilyen formában, sem lelkileg, sem fizikailag.

Sok választ/kérdést olvasva nagyon szerencsés embernek érzem magam!

2013. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
100%

21:37 Na, a te apukád előtt le a kalappal! Az ilyen emberek érdemlik meg a tiszteletet! Minden elismerésem!


Utánad következő voltam.

2013. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
76%

igen is, nem is

alapjában véve jó, mert szereti a családját, sok mindent megtesz értünk, de eléggé szemellenzős, és ha pl. fejébe veszi, hogy nekünk erre vagy arra van szükségünk, akkor is megveszi, ha mondjuk, hogy inkább mást szeretnénk

nincs semmi káros szenvedélye, és eléggé segítőkész, de rettentő fárasztó, mert imád okoskodni, és mindig jobban tud mindent mindenkinél

azt nehezen tudom megbocsátani neki, hogy nem igazán szerette anyukámat, és amikor beteg volt nem támogatta, nem bátorította, és amikor meghalt, nem is igazán gyászolta

ettől függetlenül jó a viszonyunk, de inkább a semlegesbe hajló

rossz embernek nem mondanám, szerintem sokan örülnének, ha ilyen apjuk lenne, olvasva a szomorú hozzászólásokat

2013. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukám egy nagyon nehéz természetű ember.Legtöbbször a hangulata vagyis az alkoholszintje határozza meg, hogy milyen kedvű. Tud normális is lenni, de ha olyanja van, akkor

végtelenül kötekedő, rosszindulatú is tud lenni.

Irigylem azokat, akik meg tudnak beszélni az apukájukkal fontos kérdéseket, hát sajnos az enyémmel nem lehet.

Az idegenekkel rendes, de minél jobban megismeri azt az idegent, egyre kötekedőbb lesz vele és végül már szinte bántó modorú.

2013. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!