Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésed szerint jó ember...

Megítélésed szerint jó ember az apád?

Figyelt kérdés
Indokolhatnád is...
2013. febr. 12. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:

Okos, nagyon tud szeretni, és jó ember lenne, ha nem lenne alkoholista. Mostanra sajnos már nagyon érződik rajta a 20év masszív alkoholizmus, bár az egèszsége nagyon jó, de agyilag néha annyira buta elveket vall, amit régen még ő maga is lenézett.

Szeret engem, én is őt, de sokszor megbántott már. Nem egy mintaapa, de ez jutott, én szeretem.

2013. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
Igen. Bár nekem kettő is van, a vérszerinti és a nevelő. Mindketten ha tehetnék, százfele szakadnának, hogy másoknak jót tegyenek, annyira hogy még magukkal is elfelejtenek törődni. Szerintem ritka szerencsés vagyok, hogy két apukám van, és mindkettő ilyen jó ember. Anyumról meg akkor ne is beszéljünk, ő meg a megtestesült Teréz anya :-)
2013. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell lepontozni mert azt mondtam az apám rossz ember? Ti ismeritek talán? Szerintetek jó ember aki elhagyja a feleségét meg a még meg sem született gyermekét egy másik miatt? Akkor kívánom, akkor találjatok ilyen embert magatoknak és majd akkor pontozzatok le.
2013. febr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem ő a példaképem. Okos, vicces, figyelmes, tisztelettudó, kedves, nagyon tud szeretni.
2013. febr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
76%

megítélésem szerint , lehet jó ember, de szégyellem, hogy ilyen apám van... 1 éves lehettem, amikor elköltözött az ország másik felébe, soha nem keresett, nem akart engem.

Ott is összehozott két gyereket, majd válás lett a dologból, az egyik fiú nála van, a másik nem érdekli.

Féltesómat sem láttam, hogy nagyon szeretné, egyszer mikor ott voltam. Inkább csak úgy "tartja".

Semmilyen szinten nem tartom vele a kapcsolatot.


25l

2013. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
100%

a világ legjobb apukáját kaptam...szeret minket, mi vagyunk a mindene, és bármit megtesz azért, hogy mi boldogok legyünk..mi vagyunk az elsők....aggódik értünk, támogat minket a mai napig...és fog is...persze hagy minket élni is, de az a szeretet semmihez nem fogható, ahogy minket szeret!!! nem hogy a világ legjobb apukáját, hanem a világ legjobb családját kaptam a Jóistentől!

24L

2013. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
69%
NEm.. Többször megcsalta anyumat, fenyegett hogy megöl minket, menekülnünk kellett előle, lelki terrrorban tartott, soha nem volt az apám........ évek óta nem dolgozik, ingyenélő, haszontalan, végtelenül önző, azt hiszi magáról ő az atyaúristen... egy borzalom...
2013. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam az összes hozzászólást, de azért az felháborító, hogy, aki mézes-mázosan leírta, hogy apa jó ember, jaj nagyon szeretem, stb. az 100%-os lett. Nem ezzel van baj, szeresse. DE aki utálja az apját, mert mondjuk egy f.szkalap, aki verte őket, meg alkoholista volt, meg egyéb durva dolgok, ők mi a franckarikáért vannak lepontozva????? Ez durva emberek, mélyedjetek magatokba.


És a slussz poén, hogy engem is lepontozzatok. Az igazi apukám egy szar ember, mert elhagyta anyukámat a legnagyobb bajban, ivott, játéktermezett, hazudott, stb.


A nevelőapukámmal kiskoromba nem voltam jóba, de ahogy egyre múlik az idő, a viszonyunk úgy javult. Egy becsületes, jószándékú, szeretreméltó ember, akinek vannak hibái, de senki se tökéletes.


Na, mehet a lepontozás savanyú emberkék.

2013. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Alkoholista, a pián kívül nem igazán érdekli semmi más, igénytelen mellé, büdös, koszos, nem fürdik, nem mos fogat, nem csinál itthon semmit, ráadásul elég lepukkant putriban élünk és soha nem akart innen elköltözni...

2013. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
70%
09:43-Igazad van.:((
2013. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!