Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésed szerint jó ember...

Megítélésed szerint jó ember az apád?

Figyelt kérdés
Indokolhatnád is...
2013. febr. 12. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
igen, mindent megtesz a gyerekeiért!
2013. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :-)
2013. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
100%

Jó ember, kitartó és céltudatos. Nagyon sokat letett életében az asztalra, sok mindenért becsülendő és sok mindenben jó példa. Apaként nem 100%os. Vannak furcsa dolgai, amik néha elég rosszul érintenek és igazán sosem tudott a szó szoros értelmében vett apám lenni. Tudom, hogy szeret, de nem tudja igazán kimutatni. Érdeklődik a dolgaim iránt, de inkább amiatt, hogy mások hogy fogják megítélni őt, ha ilyen vagy olyan a gyereke. Nem igazán az fontos neki, hogy amit csinálok szeressem és hivatásomnak tekintsem, hanem hogy lehet -e vele dicsekedni, vagy sok pénzt keresni. Ami zavar, hogy mindig kicsit jobbnak akar beállítani, mint ami vagyok, hogy dicsekedhessen (pl. gimiben a 4.5-ös átlagomat, mindenkinek 4.8-nak mondta, mert így jobban hangzik. Valójában tök mindegy, senki sem fogja megnézni, de engem bántott, mert szerintem nem vagyok h.lye gyerek, hogy kozmetikázni kelljen azt amit elértem). Sok szempontból nem engem vesz figyelembe, hanem másokat, hogy mit gondolnak majd, az meg hogy én hogy érzem magam, az nem érdekes. Egész kis koromtól "nyomott" mindenhol, emiatt megfelelési kényszeres lettem, féltem, hogy nem tudom majd beváltani a hozzám fűzött reményeit, amiket kész tényként mesél másoknak. Ez önmagában még nem is lenne akkora probléma, mert mindenki a legjobbat akarja kihozni a gyerekéből, de ami bántott, hogy ne bármi áron és ne azért mert mások mit gondolnak, hanem magamért akarjon sikeresnek tudni.

Sokszor volt, hogy nyűgnek érzett és ez érződött is felém.

Ettől függetlenül sok mindent megtesz értem és szeretem. Nagyon sok mindenben mások vagyunk és máshogy gondolkozunk, szerintem pont azért, mert más akartam lenni, mint ő. De elfogadom ilyennek, szerintem sokszor nem is tudja, hogy megbánt azzal amit csinál, mert nem volt igazi családja sosem és nem tudja, hogy kéne családban működni, vagy apaként viselkedni.

Szóval apám jó ember, de nem a "legjobb apa". De az én apám és szeretem.

2013. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
54%

A 9.43 -asnak igaza van.


Ki a f@sz pontoz le ? :D

A kérdező kérdezett, mindenkinek van egy véleménye és álláspontja.

Most aki lepontoz az tényleg egy ekkora Isten verta lóf@sz? Vagy rosszul látja a válaszoló, ha az apja egy alkoholista, öngyilkos, gyáva féreg?


Komolyan nem értelek benneteket.


Egyszer már lepontoztatok, hátha most kiegyenlítjük a dolgot :D


Az én apukám a legerősebb és lejóképűbb és legszeretnivalóbb apuka, aki mindent megadott nekem világ életemben, soha nem tapasztaltam, hogy milyen apakép nélkül felnőni, milyen az mikor a karácsnyfa alatt csak az általa hagyott szörnyű emlékek vannak egy csonka családban és sohasem hagyott elgondolkodni, hogy vajon milyen érzés lehet annak, akit nem hagyott ott az apja. :D


Remélem, így jobb :D :D :D

2013. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de tényleg ne pontozzátok le egymást!
2013. febr. 13. 12:32
 56/71 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező pontozott le engem is. -.-"
2013. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 zabmester ***** válasza:
Igen, annak tartom. A legtöbb dologban tudok rá számítani, na meg adott nekem egy olyan gyerekkort, amire jó visszagondolni: nagyon sokat vitt kirándulni, rengeteget beszélgettünk a lehető legkülönfélébb témákról, megismertetett egy csomó jó filmmel, könyvvel, zenével, mindig minden kérdésemre igyekezett válaszolni, és még sorolhatnám. Persze emellett vannak hibái is, de kinek nincsenek? Nálunk elég sok veszekedést okoz az, hogy olyan nagyon hasonlítunk egymásra, ő is elég lobbanékony, meg én is, na meg én is épp olyan sértődékeny vagyok, mint ő. De ezeken általában hamar túllépünk :)
2013. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
Jó ember, mert mindent megtett azért, hogy mindenünk meglegyen, rengeteget dolgozott, volt hogy hajnalban jött haza, itthon a ház körül dolgozott, hogy szép házunk legyen, anyut is szereti, sosem csalná meg, pedig már 25 éve házasok. Viszont az a "hibája", hogy nem tudja kimutatni, hogy szeret!
2013. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem pontoztam le senkit, mert itt véleményem szerint nincsenek jó és rossz válaszok. De úgy látom, hogy még egy ilyen ártatlan kérdés kapcsán is kibukik egyesekből a tipikus névtelen parasztkodás, ezúttal a gyanúsítgatás formájában.
2013. febr. 14. 13:14
 60/71 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az apukámat, bár sok hibája van, megcsalta anyát többször is, sajnos, és kissé elhanyagolt minket amikor kicsik voltunk, olyan sokat dolgozott, hogy alig láttuk. Viszont ahogy nőttünk, egyre jobb lett vele a kapcsolat, és megértettem, anya miért szeretett bele. Határozott és vicces, kedves és szeretetreméltó, sok mindenhez ért és nagyon jó a memóriája, sokat tud, pedig nem végzett egyetemet, főiskolát. Ugyanakkor hirtelen haragú és heves sokszor, a bátyámmal meg enyhén szólva nem jó a viszonya, de alapjában véve nagyon rendes ember.


Kissé túlságosan megbízik az emberekben és arany szíve van, mert sokaknak kölcsönadott, ők meg nem adták vissza, így adóssága van.


De mindent megtesz a családjáért, és bár vannak konfliktusok, az apukám szerintem jó ember.

2013. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!