Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megítélésed szerint jó ember...

Megítélésed szerint jó ember az apád?

Figyelt kérdés
Indokolhatnád is...
2013. febr. 12. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim válasza:
87%
Nem. Nem csak azért, mert sose törődött velem, hanem mert látom nagymamámmal milyen, ott használja ki ahol tudja. Ehhez még az alkohol problémák, az aktuális feleségek megcsalása és az önzőség is hozzájön.
2013. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:

A legjobb ember volt!

Mintaapa volt, nem is lehetett volna boldogabb gyerekkorom.

Sajnos 2004-ben elveszítettem. Túl korán :(

2013. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
83%

az én apám nem él.

De, ivott, egy időben cigizett, aztán depressziós lett és egyszer csak elintézte magát. Hát, dióhéjban ennyi.


Nem bírtam igazán soha, de ha másra nem is, elrettentő példának jó volt. :)

2013. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukám a legjobb apuka a világon :) nem tökéletes, vannak hibái, kicsit hangulat ember, de mindig megadta azt amire szükségünk volt /van , így hogy már felnőttünk még mindig a nagy családi házon dolgozik, mert az a mi házunk lesz, ha már ő nem lesz. Folyton viccelődik, tudunk vele beszélgetni , és van hogy filmet is nézünk, habár én már lassan 22 éves vagyok :) Szeretek neki segíteni bármiben is, és szívesen csinálok neki reggelit, vagy sütit / édességet ha azt szeretne enni . Nem érzelgős fajta, de amikor férjez ment a 2 nővérem, és megszületett az első unokája , könnybe lábadt a szemem attól hogy sírni láttam őt az örömtől. Ilyen apukát kívánok mindenkinek :)

21/N

2013. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
80%
Nem. 10 éve nem beszélünk együtt. Alkoholista, tönkretette az anyukám életét is, és az én fiatalságomat is. Aztán nem volt kíváncsi rám, akkor én se rá.
2013. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, szinte elkezdtem irigykedni. nekem sajnos nem adatott meg a jó apa. anyám rosszul választott. mondjuk annyira mégsem, mert itt lehetek, de apámról nem sok szépet és jót tudok elmondani.


elhagyott mikor csecsemő voltam, és ami a legundorítóbb, h úgy akarta elperelni a fejünk felül a lakást, hogy abba egy fillért nem tett bele. hát ilyen ember az én apám. nem vagyok rá büszke.


azért viszont hálás vagyok a sorsnak, hogy nagyszerű nagyapám volt, így legalább mikor párt választottam, akkor tudtam milyen irányba kell mennem, ha boldog szeretnék lenni.

2013. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
100%

Jó ember :) Bármit megtenne értem és a nővéremért...a szó szoros értelmében bármit.

Ő is hangulat ember és most sajnos nagyon beteg is, ezért elég ritkán látom nevetni:(


Gyerekkorból van néhány rossz emlékünk róla, de már megváltozott azóta.



22-L

2013. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
69%

26!

az én párom is pont olyan, mint a nagyapám....De szeretem mindkettőjüket :) ajjaj

2013. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%
jobb apát nem is kívánhatnék. Ott volt mikor szükségem volt rá, de háttérben maradt, mikor az kellett. Példaként nézek rá és bár már nem élek otthon, nagyon fontos nekem ő(és persze anyukám) és boldog vagyok h ilyen szerencsés családba születhettem
2013. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Nem iszik rendszeresen alkoholt,nincs semmi függősége-még cigaretta sem-,mindent megad nekem-és nem feltétlen a milliós luxuscikkekre gondolok-tudom,és érzem,hogy szeret bármikor bármit megtenne értem,és értünk(anyáért,a húgomért,és értem)dolgozik.A pénzt nem veri el,hanem gyűjti nekünk:) Mindemellett nagyon szorgalmas,mindig van valami célja,és okos:)

16/L

2013. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!