Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehet el egy agresszív...

Meddig mehet el egy agresszív ember? Belecsöpentem egy családba. Tünemény gyerekek,14 és7 éves. Csodálatos anyuka. párom elmenekült férjétöl mert verte. Kiderült ovodába. Hivatalbol megtetteék feljelentést.

Figyelt kérdés

És kezdödött borzalom.

elöször is volt férj feljelentette páromat mert visszament(közös,tulajdon lapon szereplö) ingatlanba ruhákért,gyerek ágyért.tárgy:birtokháboritásért.majd feljelentette rendört aki folytatta eljárás,majd feljelentette gyámügyest,ezekután legalább 7-8 szor kiküldte rendöröket házhoz/a végén már rendörök csak felhivtak minket/majd itélet hozatal után feljelentette birot..engem megfenyegetett h megver..és még sorolhatnám.ovonök,rokonok,,gyermekek vélemény feketén fehéren le van irva hogy fenyegetözik,agresszivan lép fel gyermek életére károsan hat 2 heti láthatás.külön..külön pszihologusi vélemények leirják h káros hat gyerekre az apukával való kapcsolattartás...ovodában több szülö ,gyermek hallatára szitkozodott,fenyegetözöt.egyszerüen nem hagy élni minket..meddig mehet el ez az ember?ayuka 2 éve havi szinten jár bíroságra,rendörségre,gyámügyre,gyermekkel pszihologushoz,stb...


2013. febr. 5. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Még hányszor teszed fel ezt a kérdést?
2013. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Lekváros derelye legyek, ha ebből egy szó is érthető!
2013. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Meg mindig erthetetlen a torteneted es ezen az sem valtoztat, ha tobbszor felteszed.
2013. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Állj a sarkadra Te, mint pasi.
2013. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha férfi vagy, akkor mész és a szart is kivered a mukiból. Ez itt a baj, hogy a mai férfiak már nem férfiak,nekünk nőknek kell magunkat megvédeni, különben cseszhetjük...
2013. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

elnézést ha érthetelen voltam.feldult vagyok.

a lényeg.párom elmenekült.hivatalbol folyik ellene volt férj ellen eljárás..kiskoru veszélyesztetésért,sulyos testi sértésért.

ahol meg kell jelenni.gyámügy,rendörség,biroság,,ugy mindenhol egyértelmü hogy mi történt,

de mindenkit feljelent az a barom/bocsánat a kijelentésért/..és évek ota huzodik.nincs nyugtunk mert minden eljárást ujra kezdenek..másodfok..stb..fenyegetözik..kiküldi rendöröket..stb..stb...

2013. febr. 5. 14:55
 7/14 A kérdező kommentje:
kedves.nem figyeltél.Nagyon okos vagy.gyámügyre mászkálunk..család látogatohoz.stb..stb.ma is jönnek családlátogatásra.szerinted ha megverné..ö azonnal feljelentene..szerinted hogy nézne ki jelentésben?azonnal elvennék gyermeket.volt férj aki agressziv..veri feleségét..és uj pár aki veri az exet.okos ötlet!!
2013. febr. 5. 15:01
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Első válaszoló, ez a GYAKORI KÉRDÉSEK oldala, tehát annyiszor teszi fel, ahányszor akarja. Ráadásul minden napszakban mások ülnek a gép előtt, és vélhetően más válaszokat is tud kapni.


Kérdező: Nem értem nagyon én se amit leírtál, de egyetlen megoldás van, az életetekből ki kell iktatni minden olyan dolgot és személyt, ami vagy aki nektek megkeseríti az életeteket. Bármilyen áron, (akár elköltöztök a városból, faluból), de erre kell törekednetek, hogy nyugalom legyen.

2013. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

Tevedsz, utolso, az szabalyszeges, ha ugyanazt a kerdest valaki tobbszor is felteszi.

Hogy látod, mi a baj ezzel a kérdéssel?

Ez a kérdés rossz kategóriában van

A kérdéshez megadott kulcsszavak nem passzolnak

Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező

Ez nem kérdés, hanem apróhirdetés vagy hirdetés

Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé

Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

Ez a kérdés provokatív vagy trágár

A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs

Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt

Ez a kérdés más szempontból szabályszegő, illetve ellenőrzendő

2013. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Én értem, hogy lehet, a kérdező korábban már megkérdezte ugyanezt, de ÉN most látom először a kérdését. :) És honnan tudhatjuk, hogy nem egy másik emberről van szó hasonló problémával?
2013. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!