Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehet el egy agresszív...

Meddig mehet el egy agresszív ember? Belecsöpentem egy családba. Tünemény gyerekek,14 és7 éves. Csodálatos anyuka. párom elmenekült férjétöl mert verte. Kiderült ovodába. Hivatalbol megtetteék feljelentést.

Figyelt kérdés

És kezdödött borzalom.

elöször is volt férj feljelentette páromat mert visszament(közös,tulajdon lapon szereplö) ingatlanba ruhákért,gyerek ágyért.tárgy:birtokháboritásért.majd feljelentette rendört aki folytatta eljárás,majd feljelentette gyámügyest,ezekután legalább 7-8 szor kiküldte rendöröket házhoz/a végén már rendörök csak felhivtak minket/majd itélet hozatal után feljelentette birot..engem megfenyegetett h megver..és még sorolhatnám.ovonök,rokonok,,gyermekek vélemény feketén fehéren le van irva hogy fenyegetözik,agresszivan lép fel gyermek életére károsan hat 2 heti láthatás.külön..külön pszihologusi vélemények leirják h káros hat gyerekre az apukával való kapcsolattartás...ovodában több szülö ,gyermek hallatára szitkozodott,fenyegetözöt.egyszerüen nem hagy élni minket..meddig mehet el ez az ember?ayuka 2 éve havi szinten jár bíroságra,rendörségre,gyámügyre,gyermekkel pszihologushoz,stb...


2013. febr. 5. 14:33
1 2
 11/14 anonim válasza:

2-es válaszoló: Nagyon jót nevettem. Köszönöm :) Így a kérdés kifejtése után felüdülés volt :)

A kérdést azt én sem értem. :(

2013. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha a kérdés az, hogy meddig fajulhat el ez a dolog még, akkor szinte akárhova. Bánthatja a gyerekeket, el is rabolhatja őket, meg is ölheti a gyereket vagy az anyát egy elborult pillanatában, kevesebbért is történtek már hasonlók. Én ezek alapján bármit el tudok képzelni.

Ti ismeritek ezt az embert, így Ti tudjátok erre a választ leginkább.

Hát jó eséllyel egy igen hosszú kálváriás jogi út áll előttetek, lehet kérni a láthatás megszüntetését és a gyerekek anyánál való elhelyezését, majd távoltartási végzést, majd rendőri feljelentés ha megsérti a végzést, emiatt pár hétre/hónapra börtönbe kerülhet, aztán megint kijön és folytatódik a dolog. A kérdés csak az, ki bírja tovább és hol fog elszakadni a cérna.

Ekkor már érdemes egyébként szerintem elköltözni, akár külföldre is (ha az apa láthatási jogát megvonták már) és akkor csak nem fog utánatok jönni már. Ennél jobb nem jut eszembe, sajnálom a helyzeteteket.

2013. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi a baj a kérdezővel azon kívül, hogy két naponta felteszi ide ezt a zagyvaságot?


Lehet, hogy nem is tud magyarul...

2013. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
a lényeg.zaklatva vagyunk.mindenhol fel vagyunk jelentve...nem elég hogy lelkileg terorizál minket még fizikálisan is bántotta párom.
2013. febr. 10. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!