Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megértetni anyával...

Hogy tudnám megértetni anyával, hogy ne erőszakoltasson rám olyan dolgokat, amiket csak ő szeret?

Figyelt kérdés

Azért mert ő szeret valamit,attól még nekem nem kell. Nem igaz?Most például elkezdett házitejet venni,én pedig azt nem iszom meg,mert utálom az ízét,én a bolti tejet szeretem.Ráadásul tejallergiám van,nem tesz jót az a 3,7 %os tehéntej,ami plusszba még rossz ízű is. De ezt ő nem bírja mnegérteni,és nem vesz itthonra bolti tejet,csak ezt a sz*r házit..Mondtam neki már mindent, a válasz hogy majd megszereted-.-


De van ez így más ételekkel is,nem bírja felfogni,hogy van amit én utálok.

Mit lehet tenni?Normális ez?Már tejet sem ihatok itthon,mert nincs..

16L


2009. szept. 6. 14:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
9%

Kiváncsi vagy a véleményemre? Te totál hülye vagy! Minden szülő azt mondja a gyerekének, hogy kostold meg, hátha most már szereted, stb... Ha meg nem tetszik főzz magadnak.

És nem a tej az ami sza.r, házi, hanem te vagy sza.rházi!

Ha meg annyira tejet akarsz inni, (nem hiszem hogy létkérdése)akkor higítsd vízzel.

2009. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri kóstolás után el tudja dönteni az ember, hogy ízlik-e.
2009. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én kicsi voltam, akkor a nagyszüleimnél addig nem állhattam fel az asztaltól, amíg mindent meg nem ettem, ha meg nem ettem, nem kaptam semmit, függetlenül attól, hogy éhes voltam-e vagy az étel volt félig nyers... Ennek az eredménye kiszáradásos gyomorrontásos hányásos infúziós kórházi kezelés lett minden nyáron. Szóval ez így nem működik, hogy mindent meg kell enni, és nincs más. Persze válogatni nem kell, de ami nem megy, az nem megy, az ha le is megy, kijön.
2009. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

igen,de szerintem arra számít,hogy majd következő alkalommal már ízleni fog vagy nemtudom-.-

amúgy nemtudom,hogy alkoholista -e,amikor szabad napos akkor minden nap sörözik,mikor dolgozik akkor nem. Nem tudom,hogy ez közrejátszhat e az értetlenkedésében:/

Ez amúgy a másik nagy probléma..vagyis hát ez nagyobb,mint ez a tejes dolog...na mindegy már nem akarom összemixelni itt a kérdéseket stb.:$

2009. szept. 6. 15:55
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Főzz magadnak, ez később praktikus is lesz.
2009. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szoktam néha:)
2009. szept. 6. 16:04
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha tejallergiás vagy, helyette igyál szója tejet, zabtejet, rizstejet. Ezek kiíváló helyettesítői és finomak is.
2009. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!