Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megértetni apuval...

Hogy tudnám megértetni apuval hogy ő nem fog jönni velünk és kész?

Figyelt kérdés

Anyuval megyünk majd a vidámparkba, és szándékosan nem hívtuk aput, mert megsem érkeznénk, és azért nyavajogna, hogy mennyünk már!

Mindig ez van. akárhova megyünk, nem képes megmaradni, mindig egy óra után max, már menne. én meg nem ezért megyek, hogy egyből vissza is forduljak, hanem azért, mert igyis egésznap itthon ülök, barátaim nincsenek, és igy is kimozdulnék otthonról. nem mindig tehetem meg hogy felmenjek pestre. és aztmondta akkor majd utánunk jön. kérdem én tőle: varázsgombát szívtál hogy azthiszed eljöhetsz velünk? persze anyu is egyetért velem, hogy ne jöjjön. Ha fáj mindene, és nemtud megmaradni mellettünk, akkor maradjon itthon az ágyban.. :S

nem arrol van szó hogy nem látom szívesen mellettünk, de ez hogy siettetni akar, meg ha meglát egy kajáldát elüvölti magát hogy hogy KOLBÁSZ!! PIZZA! normális? és ha rászólunk hogy fogja már vissza magát, ő van felháborodva.


2011. jún. 29. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehetne egy étkezdénél letámasztani és néhány óra múlva visszamenni érte?
2011. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak kellene vele közölni, hogy "Csajbuli lesz, apuka itthon marad". Mégis csak az ő férje..
2011. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keverj altatót a kajájába. :DDD
2011. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem azért mondja azokat a kajákat mert éhes, hanem mert kicsit, hogy is mondjam..nem normális:D

nem az hogy idegesítő, csak éget mindenki előtt ezzel a viselkedésével, amivel csak engem alacsonyítana le meg anyámat.:D

azért olyan messzire nem megyek el, hogy bealtatózzam..

mondtam anyámnak, hogy intézze el őt, végülis annyira nem vagyunk elveszettek hogy ne találjunk el oda meg vissza, végülis már itt megkérdeztem hogy jutunk el oda, én meg pesten jártas vagyok, továbbá vannak emberek akiktől tudunk érdeklődni, van szánk..

2011. jún. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!