Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megértetni anyával...

Hogy tudnám megértetni anyával, hogy ne erőszakoltasson rám olyan dolgokat, amiket csak ő szeret?

Figyelt kérdés

Azért mert ő szeret valamit,attól még nekem nem kell. Nem igaz?Most például elkezdett házitejet venni,én pedig azt nem iszom meg,mert utálom az ízét,én a bolti tejet szeretem.Ráadásul tejallergiám van,nem tesz jót az a 3,7 %os tehéntej,ami plusszba még rossz ízű is. De ezt ő nem bírja mnegérteni,és nem vesz itthonra bolti tejet,csak ezt a sz*r házit..Mondtam neki már mindent, a válasz hogy majd megszereted-.-


De van ez így más ételekkel is,nem bírja felfogni,hogy van amit én utálok.

Mit lehet tenni?Normális ez?Már tejet sem ihatok itthon,mert nincs..

16L


2009. szept. 6. 14:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál tejet, vagy vegyél magadnak.
2009. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha tejallergiád van, akkor tökmindegy milyen van otthon nem? Ha tényleg tejallergia, akkor nem is kéne innod, a bolti is tej. Én is úgy döntöttem, hogy házi tej van itthon, mert az jobb, akinek esetleg nem tetszik, az menjen el és vegye meg magának, mi vagyok én? 16 évesen te is eltudsz menni a boltba.
2009. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem tökmindegy,mert az 1,5%-osból ihatok,abból is keveset.Igen énis letudok menni a boltba,de nem ad rá pénzt,merthogy én olyat ne vegyek,ha van itthon házi.De én olyat meg nem ihatok.
2009. szept. 6. 15:14
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

Ennyire hülye nem lehetsz!

Ha valakinek tej-allergiája van akkor a házi-. és a bolti tejre is allergiás! Ha nincs allergiád,, akkor viszont milliószor inkább házi, mint bolti, ami életében tehenet nem látott! :(((

2009. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Tejallergiád vagy laktózintoleranciád van? Nem mindegy. Orvos mondta, vagy te gondolod így? Ha tényleg gond van, akkor vizsgáltasd ki magad. Mert ha tejallergiád van, akkor minimális mennyiségű bolti tejtől is rosszu kellene legyél. Más ételek: sokfélét nem szeretsz vagy csak egy-kettőt? Miket szoktál általában enni?
2009. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
enyhe tej-allergiám van, és orvos mondta hogy 1,5%osból ihatok keveset, de házit ne igyak,mert az nagyon erős.Hagy tudjam márjobban..de ezt anya is nagyon jól tudja,aztmondta nem érdeklik a kiütések,majd elmúlik. Aha persze.
2009. szept. 6. 15:17
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem az hogy rosszul leszek tőle,hanem kiütéseim lesznek,ha sokat iszok,meg leesik a vérnyomásom
2009. szept. 6. 15:19
 8/27 A kérdező kommentje:

Ételek: Nem vagyok válogatós,sok mindent szeretek.Azt azért írtam,mert ha főz valamit,amiről tudja,hogy nem szeretem,akkor is mondja hogy de kóstold meg de kóstold meg megfogod szeretni. Meg olyanokat mond,hogy hogy lehet valaki ennyire hülye,hogy nem szeereti?:S


Általában a töltelékkel-szokta ezt eljátszani (amit húsleveshez csinálnak,sárga),meg a túróstésztával (amiben a túrót nemszeretem mert az se jó nekem),meg a töltöttpaprika,ilyenek.. És belém erőlteti, addig nem hagyja abba amíg legalább meg nem kóstolom. (Nagyon jóltudom h milyen az íze..)

2009. szept. 6. 15:22
 9/27 anonim válasza:
19%
Kedves tejallergiás embertársam! Ha nő vagy akkor fogod megérteni amikor ANYA leszel, ha férfi vagy meg akkor ha APA leszel. Próbál beleélni magad anyukád helyzetébe. Üdv!
2009. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha tejet akarsz inni, akkor a zsebpénzedből vegyél magadnak, anyukád csak nem fogja kidobni a fridzsiderből. Legfeljebb a neki szánt karácsonyi és egyéb ajándékra kevesebb marad. Egy anyától azért elég furcsa álláspont, hogy nem érdeklik a gyereke kiütései! Apukád vagy más rokon, aki meggyőzhetné?
2009. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!