Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Baranka kérdése:

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párom a fővárosban dolgozik. Most lehetőségünk lenne utána menni, a főnőke fizetné az albérletet nekünk csak a rezsit kéne fizetni. Ha ezt az opciót választjuk akkor a kollegája is velünk lakna. Ugye így együtt lenne a család de nem teljesen egyedül. Vagy maradnál az eddigi lakhelyeden kisvárosban? Ahol könnyebben közlekednél két kis gyerekkel. De lenne is segítséged ha arról van szó, Pesten a páromon kivül nem ismernék senkit, és nem lenne segítségem, sem barátaim, se senki. Mit választanátok? Pro és kontra is kiváncsi vagyok.
2013. febr. 8. 13:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem költöznék össze senkivel.
2013. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem laknék a kollégával együtt, inkább én is albérletet keresnék, ha már igy adódott, csak a férjem legyen a gyerekeimmel. Es egyáltalán miért lakik ott a kollega. Lehet nem is türné, hogy a gyerekek zajonganak, vagy sirnak stb.
2013. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mert így akarja, szerené a főnök. Ahol most laknak ott is együtt laknak és nem tudna két albérletet fenntartani, fizetni. Kis vállalkozásban dolgoznak.
2013. febr. 8. 14:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Tény a gyerekeknek jobb lenne, ha minden nap láthatnák az apjukat, és a család eggyütt lenne!


Viszont én sem szivesen laknék eggyütt egy idegennel, pláne nem egy kollégával. Sose lehet tudni.. összevitáztok valamin vagy bármi ő meg majd leadja a meló helyen?!

Na meg jön a kicsi baba... ugye?! Sztem a kollága sem szeretne eggyütt lakni egy kisbabával! Bár kitudja...!


Én keresnék egy olcsó kis lakást csak a családnak!

2013. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A kolléga ehhez mit szól, hogy lassan 2 pici gyerekkel és egy házaspárral kell együtt laknia? Mert lehet, hogy ő se menne ebbe bele, akkor tárgytalan is az egész, nemde?
2013. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 carpediem1983 válasza:
Tudom hogy ez nem ugyanolyan de mégis leírom egy hónapja kaptam álláslehetőséget Floridában Miami ban egy szakszervizben, a párom (7 éve vagyunk együtt ráadásul terhes) már dolgozott ott kint, és nem nagyon vágyott vissza rajtam viszont látta hogy kitudok akkor szakadni az eddig életből, hozzáteszem még nekem kellett volna döntenem mert itt nem hagytam volna terhesen ő választ adott hogy menjünk ezt azért írom le így mert neki is meg nekem itt a család többi tagja ott nem ismerünk senkit de velem tart..... de ha én mennék és ő maradna a távolság ha van gyerek ha nincs megöli a kapcsolatotokat hosszútávon, úgyhogy ezen szerintem ne gondolkozz.....
2013. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!