Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Baranka kérdése:

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párom a fővárosban dolgozik. Most lehetőségünk lenne utána menni, a főnőke fizetné az albérletet nekünk csak a rezsit kéne fizetni. Ha ezt az opciót választjuk akkor a kollegája is velünk lakna. Ugye így együtt lenne a család de nem teljesen egyedül. Vagy maradnál az eddigi lakhelyeden kisvárosban? Ahol könnyebben közlekednél két kis gyerekkel. De lenne is segítséged ha arról van szó, Pesten a páromon kivül nem ismernék senkit, és nem lenne segítségem, sem barátaim, se senki. Mit választanátok? Pro és kontra is kiváncsi vagyok.
2013. febr. 8. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Párommal.
2013. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Jézus :) ***** válasza:
100%
Pesten is lehetne barátokat/barátnőket szerezni. Kimész a játszótérre, egyből lesz is három. Viszont én nem biztos , hogy együtt tudnák lakni mással, vagyis, nem tudom, hogy lenne ez nálatok. Mert ha egy lakás és abból mondjuk egy szoba a kolégájé, és közös a fürdő, konyha, akkor lehet jobb a kisváros.
2013. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mennék.


Nem egészséges hosszú távon, ha külön laktok.

Sokkal kevésbé egészséges külön, mint együtt lakni egy ismeretlennel.


A gyerekeknek is jobb, ha minden nap láthatják az apjukat.

2013. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudnèk osztozni mással egy hàzon.Zavarna.
2013. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezért vagyok én is nagy bajba, hogy mit csináljak. A gyereknek ugye hiányzik az apja és fordítva is igaz (a kicsi még pocaklakó). De ami megrémít az a közlekedés, nem törödömsége a pesti embereknek kivétel persze a ki nem ilyen !
2013. febr. 8. 13:42
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem kellene együtt alkni mással akkor egyértelmű hogy mennék,de így hogy mással kell osztoznom hát így nem tudom.Átgondolnám rendesen a dolgot,mert egy idő után igaz az sem túl jó hogy külön vagytok,de egy idő után egy idegen ember is idegesítő szerintem.Miért nem mentek el inkább valami olcsóbb albérletbe ha neked is lesz munkád?Én biztos nem spórolnék a nyugalmamon.Keresnék egy olcsóbb kisebb lakást az lenne a legkézen fekvőbb megoldás szerintem.
2013. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Inkább keresnék önerőből egy lakást, biztos nem laknék együtt párom kollegájával.
2013. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha külön szobátok van, akkor simán lehet menni. Én is laktam így lakótárssal, semmi gond nem volt, csak meg kell egyezni a közös dolgokról.
2013. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 13:42 vagyok


Elfelejtettem írni hogy én laktam együtt kollégával de még egyedül is idegesítő volt hogy nem volt nyugotm lényegébe mert egy idegennel kellett osztoznom az életmen.Jól mwg voltunk de az embernek van magán élete és privát szférája.Én párban úgy hogy gyerek is van ráadásul biztos hogy nem mennék.Nem spórolnék a lakáson ,inkább legyen kevesebb pénzem de legyen meg a nyugi legalább otthon.Én nem ajánlom!De persze ti tudjátok..

2013. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ó, nem jobban nemtörődömök ott sem az emberek, mint máshol.

A közlekedés pedig... egy faluhoz mérten tényleg nehezebb, de ha jól megnézitek, hogy hova költöztök... pl.: egy lakótelepen ugyanúgy gyalog megközelíthető minden, mint vidéken.


Esetleg rákérdezhetne a férjed a főnökénél, hogy lehetne-e úgy, hogy csak részben fizeti nektek az albérletet, de egyedül költöztök.

Az is lehet, hogy a kolléga magától elköltözik, ha nem bírja a gyerekeket (mondjuk nem tartanám fernek, ha erre apellálnátok és úgymond direkt elüldöznétek).

2013. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!