Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? :/

Ti mit tennétek? :/

Figyelt kérdés

A szomszédunk néha kért tőlem cigit, (nincs munkája, hogy miért, azt nem tudom, fővárosban lakunk) szívesen adtam neki, mert am igyekszem kedves lenni.

Ez mára addig jutott, hogy minden egyes reggel jön hozzánk cigiért. Most is, kétszer kopogott, nem nyitottam ki.

Aztán, kimentem fürdőszobába, ott állt az ajtó előtt... nem nyitottam ki. Megmosakodtam, stb, jó 10-15 perc múlva jövök ki... még mindíg az ajtó előtt állt, nézett befelé a lakásba.

Nem az, hogy sajnálom tőle, de ez kezd fura lenni.

Am sosem kérdez semmit, nem érdekli más, csak hogy mit dolgozok, mennyit keresek, és van e nálam cigi.

Volt, hogy bementem boltba, és nem értettem miért kérdezte, hogy "csak nem egy jó kis felest és cigit veszel e"...


Mondjatok légyszi vmi okosat. Megsérteni nem szeretném.


2013. febr. 8. 08:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Küldtem zöld kacsót mindenkinek.
2013. febr. 8. 12:07
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!