Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Belehülyülök!

Mit tegyek? Belehülyülök!

Figyelt kérdés
Először is szólok, hogy másnak az én problémám esetleg röhejes, és nem probléma, de én már kezdek bekettyózni és mivel senkinek nem mondhatom el, hogy mi a bajom, még tanácsot sem ad senki. 26 éves lány vagyok és 5 éve nincsen senkim. Beleőrülök a magányba, az egyedüllétbe. Abba, hogy már barátnőim sincsenek, mert mindenki boldog párkapcsolatban él, esetleg férjhez ment, gyereket szült. Így csak néha vesznek elő egy kis beszélgetésre, de szórakozni nem tudok eljárni sehova, senkivel. Egy kisvárosban lakom, ahol mindenki ismer mindenkit. Elköltözni nincs lehetőségem. Nem akarok albérletbe menni azért, hogy többet járhassak szórakozni. Ha el is jutok valahová, a kutya nem szólít meg. Ha mégis, akkor vagy eljutok vele pár randiig aztán soha többet nem keres, vagy még ott azon az estén le akar fektetni (én meg arra nem vagyok vevő.) Interneten is próbálkoztam már, sikertelenül. Egyszerüen sehol semmi, senki. Visszajelzésekből azt tudom, hogy szép vagyok, de ezek szerint ezzel semmire nem megyek. Már kezdem magam egy semmirekellő nőnek érezni aki senkinek sem kell. Senki nem kíváncsi rám, a lelkemre, a vágyaimra, senki nem akar szeretni. Alapvetően nem vagyok nagyszájú, harsány, hanem inkább visszahúzódó, de nem mulya. Borzasztóan fáj, amikor hetente újra látom pl. a facebookon, hogy az egyedülállóból kapcsolatban lett. Mindenkinek van valakije, én vagyok itt egyedül, mint a kisujjam, és már komolyan mondom nem tartom magam normálisnak. Dührohamaim vannak, a telefonomat a földhöz vágom, az ékszereimet elszakítom, utána persze megbánom, de érzem, ennek súlyosabb következményei is lehetnek. Higyjétek el, sokáig olyan optimista voltam, hittem a jóban, a szerelemben, abban, hogy egyszer én is boldog leszek, hogy rámtalál Ő, de éveken keresztül már nem tudok ilyen lenni. Mert egyszerüen fáj. Az, hogy közelebb vagyok a 30-hoz, mint a húszhoz meg külön elkeserít, ilyenkor még nehezebb ideaális partnert találni, sokan komoly kapcsolatban vannak, vagy elvannak jegyezve, vagy összeházasodva. Nem tudom, mit kéne tennem. Érdemes így élni?
2013. febr. 3. 09:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ti hogy viselnétek, ha 5 éve nem lenne senkitek?"

Mondhatni voltam hasonló helyzetben 2. vagyok egyébként.

Igaz, férjnél voltam, de évekkel a válásunk előtt már tudatosult mindkettőnkben, hogy nem működik a dolog, csak egyéb okok miatt évekig egy házban éltünk. Úgyhogy igen, mondhatni évekig voltam egyedül. Nehéz volt, de ki lehet bírni. Én mondjuk Isten felé kezdtem fordulni, hogy feldolgozzam és sikerült is. Pedig nem vagyok egy extrém vallásos. De a sok lelki erősítés segített. Amikor elköltöztem NETEN megismerkedtem a 2. férjemmel, akivel már 6 éve vagyunk együtt. :) Pedig én nem 26 éves voltam ekkor, hanem már 32. Úgyhogy feladni sosem szabad!

2013. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

nem dicsekvésből, de itt vagyok én a másik pólus: a párom ma éjjel 3 percre hagyott egyedül, míg felment a ruhatárba a kabátomért, máris rámnyomult valami fickó. ez egy fantasztikus szórakozóhelyen történt :)


nos, hidd el, ha tudnám mi az oka, h mindenki betalál, átadnám neked a tudományt, én meg élvezném, h békén hagynak, és nem kell kellemetlen helyzetekbe kerülnöm.


annyit leírok segítségként, h nem mindennapi a külsőm, de ez nem a barbibaba alkatom miatt van, hanem inkább az egyediségem az oka. legyél egy kicsit különlegesebb külsőleg. nem azt mondom, h közönséges, kihívó, vagy túlöltözött, hanem valami egyéniség jöjjön át az öltözködéseden, hajstílusodon. ez már egy jó kezdési pont egy pasinak, h megszólítson. pl az én hajamra mindenkinek van valami megjegyzése, dicsérete, bókja, kérdése. ha benned is lenne valami nem mindennapi, akkor magadra tudnád vonni a potenciális érdeklődők figyelmét.

2013. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék változtatni a külsőmön.
2013. febr. 3. 09:47
 14/15 anonim ***** válasza:

"Én ha elmegyek valahova direkt eljátszom a ,,boldogat" mosolygok meg minden. Ti hogy viselnétek, ha 5 éve nem lenne senkitek?"


Én szintén 26 vagyok (vagyis, inkább már 27), de még SOHA nem volt senkim, két méternél közelebbről még férfit se láttam. Nem "versenyezni" akarok, csak rámutatni arra, hogy minden csak viszonylagos. 5 év soknak számít egy 10 éves kisgyerek életében, de semmi nem lesz a Te életedben, amikor már lesz valakid, boldog leszel vele, és visszaemlékszel az egyedül töltött időszakra. Egy szempillantásnak fog tűnni ez az 5 év, ha 10-20 év múlva gondolsz vissza rá.

Csak benne lenni rossz, mert most végeláthatatlanul soknak érzed, de ezek a dolgok egy szempillantás alatt megváltozhatnak, és biztosan meg is fognak. Csak járj el helyekre és légy nyitott.

2013. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Farkas Manó Zsolt válasza:
Azt ne felejtsd el, hogy egy nő 30 körül minden téren a legjobb. Minden téren, ami a pasizáshoz kell. Mondom ezt én, aki 33 éves pasi vagyok. NE ADD FEL!
2013. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!