Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek mit kellene...

Anonim Leányzó kérdése:

Mi a véleményetek mit kellene tennem? És Kinek van igaza? Valyon meg tud változni értem?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve kapcsolatban vagyok. Nagyon szeretjük egymást a barátommal.. De ő eléggé hirtelen természetű,és kissé agresszív is. Mindig azt mondja, hogy engem sosem tudna bántani és sosem fog megütni.. De párszor előfordult, hogy majdnem megtette.. meg egy-egy veszekedésnél össze-vissza rángatott, ellökött, megszorította karom stb. Emelt már rám kezet, de még nem ütött meg! Tudom hogy szeret.. hiszen sosem csalna meg, és mindenben számíthatok rá, de ő ilyen.Valamint néha ha kisebb társaságban vagyunk előszeretettel oltogat engem, vagy beszólogat stb.(mondjuk ez kölcsönös.. és részemről csak poén az egész) Anyukám nem tud a történtekről.. szimplán azokból ahogy néha elcsíp egy-egy kiszűrődő veszekedést, vagy meghall egy-egy beszólást úgy véli, ha már most így viselkedik.. később ne számítsak semmi jóra..(Sajnos volt ilyen dolgokban tapasztalata édesapám mellett.. és elmondása szerint náluk is így kezdődött. és ő sem vette komolyan) Szerintem meg tud változni értem.. Hiszen szeret ezt már számtalanszor bebizonyította.. vagy csak túl naiv vagyok? Elmondanátok a véleményeteket? Esetleg volt már ilyen tapasztalatotok? Csak normális emberek válaszára várok!Köszönöm!
2013. febr. 3. 00:22
1 2 3 4
 31/31 AnonymRavenHUN válasza:

Még annyit, hogy a férfiak agresszívek és ez így van rendjén, egyre figyelj: ne provokáld direkt.

Boxolo haverom összeveszett az asszonnyal és megndult az ökle... félre kapta egyenesen az ajtófélfába: 12szeres alkar és kézfej törés :)

2014. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!