Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg? Meg...

Hogyan változzak meg? Meg tudok-e változni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy férfi létemre kicsit anyáskodó (vagy inkább apáskodó?) vagyok.

És ezért nincs túlzott sikerem társkeresésben sem, mert túlzottan jófiú vagyok.


Szerintetek tudnék valahogyan közömbösebb lenni?


2012. dec. 31. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
jaj, ember meg ne változz:DDD Észnél légy:DD
2012. dec. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A jófiúság (mindig ki szokott derülni, hogy nem jófiúság)és egy nagy franc bújuk meg a jófiú álarca mögött.

Az anyáskodás/apáskodás ettől független.


1-eske voltam

2012. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 yuda ***** válasza:

Ha nem ér valami drasztikus megrázkódtatás, akkor a személyiséged alapvetően nem fog változni.

Új szokásokat vehetsz fel, vagy műveltebb is lehetsz, de a személyiséged adott.

Egyébiránt pedig megtalálja zsák a foltját, ne aggódj. Biztos van olyan hölgy, akinek ez a típus jön be.

Ha neten keresel párt magadnak, akkor szerintem direkt írd bele, hogy ilyen gondoskodó tipus vagy és akkor csak olyan hölgyek jelentkeznek. Így nem árulsz zsákbamacskát és nem fog semmi utólag kiderülni, hiszen előre közlöd.

2012. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3


A nők 99,9%-a igen hálás, ha egy ilyen törődő srácot ismer meg. Ahogy fordítva is, ha a nő az aki törődő és gondoskodó.

2012. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én rengeteget törődök a barátnőmmel és imádja:)

Keress olyat aki ezt igényli.

21/F

2012. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4: én úgy veszem észre hogy ebben a korosztályban, ahol vagyok a nőknek még fontosabb a kaland, mintsem a gondoskodás és a stabil kapcsolat.
2012. dec. 31. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:

ez függ attól is, h TE hány éves vagy.


az én párom egy tipikus jófiú, nem kacsintgat más nőkre, nem issza magát a földig, dolgozik, becsületes, és ki tudja mutatni az érzéseit. nekem ő az ideális férfi, kinőttem már abból a korból, h értelmetlenül szenvedjek valami bunkó macsó miatt.


hidd el, h van arany középút. nem kell papucsnak sem lenni. egy kis vagányság, lehengerlő humor, pozitív életszemlélet, és megtalálod a párod.

2012. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha tipikus jófiú vagy de mellette férfias elfoglaltságaid vannak az sokat nyom a latban...

pl küzdősportok, lövészet, hegymászás, ejtőernyőzés, mittudomén akármi. vagy férfias a munkád, nekem pl az is számít, az ambíció.


attól még lehetsz jófiú mert te viseled a nadrágot, ne billenj át papucsba, stb. ezt neked kell érezni hol a határ, meg majd gyakorlattal jön :) legyél határozott, de ne legyél azért közömbös vagy bunkó :) és az önbizalom is fontos, ehhez az alap a férfias külső meg stílus...


de ez mindenkinek más, én pl falra mászok a kockás házimamusztól vagy ha egy pasi ilyen nagyon elvetemülten ömlengős sms-eket ír, vagy hová menjünk - ahová szeretnél drágám, mit csináljunk, amit szeretnél drágám. szóval egy férfi legyen férfi, na.


30N

2012. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!