Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a barátnőm,...

Miért nem érti meg a barátnőm, hogy ez nem fog változni?

Figyelt kérdés

Van egy fiam, aki után fizetek tartásdíjat és ezen felül is veszek neki ezt-azt. Úgy gondolom ez az én döntésem, az én fizetésemből megy és marad is bőven.


A mostani barátnőmmel 6 hónapja vagyunk együtt, szerelmes vagyok belé. Ő úgy gondolja hogy sokat költök a fiamra. Én viszont úgy, hogy ehhez (még) semmi köze.

Hogy közöljem ezt vele finoman? Vagy tényleg engednem kéne neki?


2012. nov. 15. 23:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne engedni? Tényleg nincs hozzá köze mert ez a te kompetenciád!
2012. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem az a baja, hogy nem rá költöd. És ez a pénzéhségnek egy igencsak biztos jele. Mert amúgy tényleg rohadtul semmi köze hozzá (amíg a saját pénzed költöd rá, addig nem is lesz).
2012. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kéne engedned neki. Úgy istenigazából sohasem lesz köze hozzá. Inkább örülne neki, hogy nemcsak fizeted a tartásdíjat, aztán éljék világukat, hanem kedveskedsz a fiadnak ezzel-azzal. Én büszke vagyok rád!:) A szerelmed meg majd megnyugszik.....
2012. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Malats ***** válasza:
100%
Ne engedj neki. Nehogy már a sajàt fiadra ne költs.
2012. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
6 hónap után semmi köze a fizetésedhez vagy hogy épp mire költöd. Én leorditanám a pasim fejét ha beleszólna mit vegyek vagy ne vegyek a fizumból.
2012. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Annyit költesz a fiadra, amennyit akarsz, pláne ha nem is vagytok egy kasszán. A te pénzed, a te döntésed! Nem tudom miért sajnálja a fiadtól a pénzt, illetve a különböző dolgokat. Akkor lenne hozzá köze, ha az ő pénzéről is szó lenne, és veszélyeztetné mondjuk a fennmaradásotokat (nem jutni rezsire, stb.), de alapvetően nem normális ez a hozzáállás. Sajnos vannak olyan nők, akik nem tudják ezt elfogadni/feldolgozni (mármint magát azt sem, hogy van fiad, nemhogy azt, hogy számít is neked) és elvárnák azt, hogy felejtsd el, hogy létezik. Hozzáteszem, hogy nagyon sok férfi ezt meg is teszi, sokszor nem is kell hozzá az, hogy a barátnője kérje/követelje. A fiad még a fiad marad, akkor is, ha az anyjával már nem vagytok együtt, szerintem ezt be kellene látni és nem rinyálni miatta.
2012. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
5ös! Hat hónap után nincs beleszólása? Miért, 10 év után majd mondhatja azt, hogy ne vegyél a fiadnak Karácsonyi ajándékot, vagy bármit? Ha egy kasszán lennének, ez akkor is szemétség lenne.
2012. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%

ha? hát ez elég furcsa a barátnődtől. 6 hónap után még akkor is csak nagyon óvatosan szólnék, ha tényleg hülyeségekre költöd (pia, játékgép). nade hogy a gyerekedre? hát ebben tényleg ne változz...


lehet, h sajnos nem a megfelelő emberbe szerettél bele...

2012. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem erre a kerdesre magadtol is kellene tudnod a valaszt. Magyarul,hogy semmi koze ehez a baratnodnek!!!! Most es kesobb sem. Hidd el a fiad nem fogja elfelejteni azt,hogy a tartasdijon felul is kedveskedsz neki. Konkretan igazan buszke lehetsz magadra. Masbol meg a tartasdijat is ugy kell ki imadni. De a kerdesedre a valasz. Ha kovetkezoleg szoba kerul a tema nyugodtan oszinten megmondhatod,hogy te egyaltalan nem tartod soknak a fiadra elkoltott penz. Azt is felajanlhatod neki kovetkezoleg ajandekok(nem tudom mit takar az ,,elkoltott penz`` cim szo) helyett a penzt egy kozos programra forditod (mozi, szinhaz, allatkert) ,hogy o is megismerje a fiadat.
2012. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%

9.

8. vagyok és egyébként nincs gyerekem, de egy ilyen beszólás után én azt hiszem, annyira megbántódnék, h nem is nagyon szorgalmaznám, h a nő megismerje a fiamat. ha már eleve így áll hozzá... hát, nem tudom. a nők ilyenkor próbálják elfogadtatni magukat a párjuk gyerekével, nem hogy a kisfiú háta mögött fúrni a gyereket. ez valahogy nagyon nem stimmel nekem.

2012. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!