Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a barátnőm,...

Miért nem érti meg a barátnőm, hogy ez nem fog változni?

Figyelt kérdés

Van egy fiam, aki után fizetek tartásdíjat és ezen felül is veszek neki ezt-azt. Úgy gondolom ez az én döntésem, az én fizetésemből megy és marad is bőven.


A mostani barátnőmmel 6 hónapja vagyunk együtt, szerelmes vagyok belé. Ő úgy gondolja hogy sokat költök a fiamra. Én viszont úgy, hogy ehhez (még) semmi köze.

Hogy közöljem ezt vele finoman? Vagy tényleg engednem kéne neki?


2012. nov. 15. 23:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
87%
29-esnél a pont! Kérdező, olvasd el sokszor a véleményét, igaza van!
2012. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
87%
De sajnos általában ez van, az apuka megy a farka után, és enged a pénzéhes kis k.nak...Egy ismerősöm szó nélkül leléptette a csajt egy ilyen megjegyzés után, jól tette.
2012. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
90%

ma 11:17


Az azért elég szomorú, hogy a gyereket "bünteted" az anyja viselkedése miatt! Így te sem vagy jobb, mint az a nő.

Egy gyerek mit tehet arról, hogy milyen az anyja?


Ha valaki gyerekes férfit választ, el kell fogadni, hogy arra is kell költeni, hisz nem annyiból áll az apaság, hogy elküldöm a tartásdíjat.

Egy intelligens ember ezt felfogja, s nem okoz még nagyobb törést a gyereknek!

2012. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartozik teljesen ide, de ritka az olyan mint a 28-as. Józan fejjel kivülről is megvizsgálja az érzelmeit, és a szíve helyett az eszével dönt. Kevesen ennyire őszinték magukhoz. Az érzelmeket nem lehet megváltoztatni, de azért felül lehet bírálni őket cselekvés előtt.
2012. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
74%
Én vagyok a 28-as.33-34-nek is igaza van. Dolgozok ezen a problémán, és azért tudok dolgozni rajta, mert meg tudtam fogalmazni mi a baj a gyerek és köztem lévő kapcsolattal. Sokszor sikerül is túllépnem a kicsinyes önzésemen, és ez jó érzés, egyre többször fog sikerülni ha rajta vagyok. Nem akarom úgy végezni mint anyuka, aki évek óta csak saját levében fürdik és nem érti miért rossz az élete. Másrészt az is csodálatos, ahogy egy kisgyerek szívből szeretni tud egy olyan felnőttet, aki belül tiszta előítélet, rosszindulat, még ha nem is tudatosan. Van mit tanulnunk a gyerekektől.
2012. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
86%

ma 12:38


Örülök, hogy dolgozol ezen!Muszáj példát mutatnod a gyereknek, ha már az anyáról nem tud. S remélem nem vetted sértésnek az előző válaszom, nem annak szántam.

Szurkolok Nektek!:)

2012. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

"Havi 30 a gyerektartás. Amit ő feleslegesnek tart az a ruha és az apróságok. Amin most ez kibukott az egy társas volt"


Erre csak azt tudom mondani, remélem szül majd egy gyereket és lesz esélye megtapasztalni egyedül nevelni.

Akkor majd rájön, hogy a kötelező gyerektartáson kivűl milyen jó lenne neki is az apuka 1-2 ruhadarabbal aprósággal még támogatná a gyermekét.

2012. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
29%

basszus

én 30 000 kapok két gyerekre :-)))

és nagyon kevés


de 1 gyerekre reális összeg pláne ha iskolás

és miért ne vehetnél neki játékot ????


de ötlet :

beszéljétek meg h mondjuk max havi 5000.- szánsz a fiadra pluszban szerintem ha adsz egy keretet neki akkor nem fog kiakadni rajta


amúgy az exem péntektől hétfőig viszi a gyerekeket el havi 2x és ha kell vesz nekik ruhát, ezt azt,

a szülinapjukon se spórol pedig ö nincs eleresztve anyagilag mondtam neki h nem kell meg tudom oldani de ö ragaszkodik hozzá h pl ö vegyen nekik minden évben új iskolatáskát tolltartót

gondolom az anyuka is örül neki h kicsit besegítesz neki pluszban

2012. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
100%
Az égvilágon semmi köze sincs hozzá. maximum akkor lenne ha közös keresetetekből költöd a fiadra a pénzt.Bárcsak minden apa ilyen lenne:))
2012. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
De ha csak neki vennél parfümöt belőle meg ruhát,akkor nem rinyálna, hogy ezt mégse kéne....
2012. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!