Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a barátnőm,...

Miért nem érti meg a barátnőm, hogy ez nem fog változni?

Figyelt kérdés

Van egy fiam, aki után fizetek tartásdíjat és ezen felül is veszek neki ezt-azt. Úgy gondolom ez az én döntésem, az én fizetésemből megy és marad is bőven.


A mostani barátnőmmel 6 hónapja vagyunk együtt, szerelmes vagyok belé. Ő úgy gondolja hogy sokat költök a fiamra. Én viszont úgy, hogy ehhez (még) semmi köze.

Hogy közöljem ezt vele finoman? Vagy tényleg engednem kéne neki?


2012. nov. 15. 23:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%

Már most látszik,hogy egy pénzéhes lotyó. :/

Én még akkor is adnék a gyermekemnek,ha alig lenne. Egy új pár sosem lesz olyan fontos,mint a tulajdon gyermekem!!

2012. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%

Még? Szerintem ebbe soha nem lehet joga beleszólni, annyit költesz a saját fiadra amit akarsz, pláne ha nem saját magatoknak nem jut kenyérre emiatt, hanem megengedheted magadnak. Egyébként meg, meg ne haragudj, de én nem terveznék semmit olyan nővel aki sajnálja a gyerektől a tartásdíjat és neki vett ajándékokat.

Az én páromnak is van egy kisfia az előző kapcsolatából de ilyen soha nem fordult meg a fejemben. Sőt, én vagyok az aki inkább mindent összevásárol, megcsinál neki amit kér, nagyon szeretem. Nem is tudom hogy lehet egy gyerekre irigy lenni...

2012. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
88%
Miért fáj neki az az összeg, amit a kisfiadra költesz? Jobban tetszene a kis tündibündinek, ha inkább neki vennél Gucci cipőt..?
2012. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
56%

Előzők, nem biztos, hogy pénzéhes a lányzó, az is lehet, hogy szimplán fukar.

Kérdező, természetesen semmi beleszólása nincs a barátnődnek abba, hogy mire költöd a fizetésedet, azt te kerested meg, annak és annyit adsz belőle, akinek és amennyit jónak látsz.

2012. nov. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
14%

Ezt a sok negatív rosszindulatú embert!


Szerintem mérlegelj, hogy egyformán költesz e a barátnődre és a gyerekre is! Vagy nem költesz -e tényleg túl sokat a gyerekre, esetleg nem kényezteted-é el...


Nem feltétlenül pénzéhes kujva az aki megájt parancsol a költekezésnek!


Lehet hogy tényleg sokat költesz... de talán leülhetnétek megbeszélni, hogy Ő mit érez sokknak.


Azért 6 hónap elég már arra hogy meggondold a meglátását a párodnak...

2012. nov. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hogy 6 hónap útán még sok sok év útán sem hagyján, hogy beleszoljon mennyit költök a gyerekre, ha ez a közös kasszát és jövőt nem befolyásolja.

6 hónap után meg, ilyeneken problémázni teljesen nevetséges. Mond meg neki, hogy ehez semmi köze.

2012. nov. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed utolsó mondata eléggé kiverte a biztosítékot.

Egy valamit jegyezz meg: SOHA DE SOHA, EGYETLEN NŐNEK SE ENGEDD, HOGY TÁVOLABB SODORJON A SAJÁT GYEREKEDTŐL!

Egy nő sem ér annyit, akármilyen szerelmes is vagy.

2012. nov. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedj. A férjem is elég sokat költ a lányára, soha nem szóltam érte, max annyit, hogy az értéket közölje, tudjam X összeg hova ment.

Egyetlen egyszer ellenkeztem, amikor az amúgy épp problémás helyzetben (nagyon rossz tanulmányi eredmény lustaság miatt, apjára nem hallgatott, apjának elég kevés eszköz volta kezében) 600 ezres ajándékot akart venni neki. Arra mondtam, hogy legyen, de csakis akkor, ha a lánya felmutat bizonyos átlagot félévkor - ne jutalmazza ilyen mértékben a lustaságát.

2012. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
78%
Engedned kéne?? Normális vagy??? Te is kifogtál egy pénzéhes r.ibancot, aki szép lassan eltávolít a gyerekedtől, tudod hány ilyen van?? NE engedd, hogy beleszóljon, a te gyereked annyit költesz rá amennyit akarsz, ehhez semmi köze!! Bár én lapátra tenném aki már ilyen számító.
2012. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá. Akkor lenne, ha együtt laknátok, közös kasszán, és te úgy költenél a gyerekre, hogy a közös életetek költségét emiatt neki kellene viselnie, tehát, ha a saját kiadásait rád hárítaná, hogy a gyerekre költhessen. Amíg ez a helyzet nem áll fenn, ne hagyd, hogy beleszóljon. Ez csak az első lépés, ha nem állítod le. A következő majd az lesz, hogy beosztja a fizetésed, és kuss lesz a neved...
2012. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!