Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyanak,...

Hogy mondjam meg anyanak, hogy ne fozzon ilyen edesen? Nem érti meg, minden finomsagot ugy elcukroz, ehetetlen lesz

Figyelt kérdés

nyilvan fozzek en. de szoktam is, de attol meg nem en vezetem a konyhat

neki kéne figyelni.mindenkinek magas a koleszterinje,nekem is

15l


2012. nov. 4. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

-Anya, magas a koleszterinszintünk, kérlek süss kevésbé édesen. Vagy ne süss mindig süteményt, hiába finom, nem egészséges.


De szerintem nem kötelező megenni, vagy a főételeket is elcukrozza? Cukros ktumplifőzelék. :-)

2012. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A koleszterin és a cukor az kettő!
2012. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sosan is foz
2012. nov. 4. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
állj mellé a konyhába és mondd meg neki, hogy anya, ha valakinek sótlan a kaja, ott van kint a kis sószóró, majd tesz az övébe ha akar. Vagy porcukrot a süti tetejére. Valahogy magyarázd el neki, mert nem lesz jó vége...
2012. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Na most akkor édesen vagy sósan?Nem értem!
2012. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Sz.rul ízesít, ez a kérdés lényege. Ilyen nehéz megérteni?
2012. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Idővel az ember ízlelő bimbói eltompulnak,főleg a dohányosoknak,alkoholistáknak és ha romlottak valakinek a fogai.De szintén változik az íz érzékelés a terhes nőknél és a belgyógyászati betegeknél.A legjobban kedden és csütörtökön tíz és tízenkét óra között érezzük az ízeket három falat erejéig.
2012. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

finomakat foz,de vagy elsozza vagy elcukrozza

es mindenki tulsulyos szerintem a csaladbol

en 180cmhez 70kg vagyok, tehat csaladban a legvekonyabb

es ez szomoru

2012. nov. 4. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:

180 cm-hez TELJESEN TÖKÉLETES a 70 kg!

Beszélgessetek egészségről, betegségről, hozd fel, hogy mit tanultatok, vagy mit olvastál valahol, és szépen vezesd be a témát.

2012. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!