Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek mit kellene...

Anonim Leányzó kérdése:

Mi a véleményetek mit kellene tennem? És Kinek van igaza? Valyon meg tud változni értem?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve kapcsolatban vagyok. Nagyon szeretjük egymást a barátommal.. De ő eléggé hirtelen természetű,és kissé agresszív is. Mindig azt mondja, hogy engem sosem tudna bántani és sosem fog megütni.. De párszor előfordult, hogy majdnem megtette.. meg egy-egy veszekedésnél össze-vissza rángatott, ellökött, megszorította karom stb. Emelt már rám kezet, de még nem ütött meg! Tudom hogy szeret.. hiszen sosem csalna meg, és mindenben számíthatok rá, de ő ilyen.Valamint néha ha kisebb társaságban vagyunk előszeretettel oltogat engem, vagy beszólogat stb.(mondjuk ez kölcsönös.. és részemről csak poén az egész) Anyukám nem tud a történtekről.. szimplán azokból ahogy néha elcsíp egy-egy kiszűrődő veszekedést, vagy meghall egy-egy beszólást úgy véli, ha már most így viselkedik.. később ne számítsak semmi jóra..(Sajnos volt ilyen dolgokban tapasztalata édesapám mellett.. és elmondása szerint náluk is így kezdődött. és ő sem vette komolyan) Szerintem meg tud változni értem.. Hiszen szeret ezt már számtalanszor bebizonyította.. vagy csak túl naiv vagyok? Elmondanátok a véleményeteket? Esetleg volt már ilyen tapasztalatotok? Csak normális emberek válaszára várok!Köszönöm!
2013. febr. 3. 00:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Jesszus amit még leírtál róla kedved kérdező végképp még addig szbadulj tőle amig tudsz. Ez egyre rosszabb lesz. Nem semmi hogy már zsarol stb. Most komolyan szerinted ebből mi jó sülhet ki. Nem véletlen hogy mindannyian azt mondjuk még most zárd le sajnos igy sem lesz már könnyű és tanulj az esetből hpgy máskor eddig se hagyd fajuni a dolgokat. Kívánom hogy minél hamarabb és minél könnyebben megszabadulj tőle. Ja és az hogy rossz gyerekkora volt nem kifogás semmire. Legfeljebb arra hogy ezért abba kellett hagynia a sulit, de mint tudjuk sokat igenis vissza mennek munka mellett is tanulni. Sajnos nagyon primitív ember a barátod.
2013. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.. Az az igazság hogy mélyen belül tudom, hogy mit kellene tennem, és tudom hogy ez így nem jó, de nem tudom hogy fogom végig csinálni..:/ de valószínűleg igazatok van!!! Megpróbálok változtatni addig, amíg nem késő..
2013. febr. 3. 10:23
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

A gond az, hogy hiába igyekeztük kirajzolni majdani jövőd a srác mellett, meggyőzni, hogy fogalmad sincs a szeretet/szerelemről, elég rossz példával igazolni,milyen egy agresszív férfi és hogy a srác is az, nem fog megváltozni és ez mivel járhat, te azok a butácska lányok/nők táborába tartozol, akik tűrik, hogy így teljen el az életük és képtelenek ott hagyni a "kapcsolatot". A gond csak ezzel az, hogy lesz neked gyereked, van neked családod-ők ugyanúgy kapnak a "jóból".

Nektek se kutya, se macska, pláne nem egy gyerek ami valamiféle visszatartó erővel bírna, se közös ingatlan, autó, tehát, hogy innentől miért a vakarózás arra hogyan szakítsak nem értem.

Remélem sikerült felnyitni a szemed, mert a szép szó úgy látom nem hat...

És nem valószínű, hanem 100% hogy igazunk van. De ha ez nem elég várd meg az első pofit-nyugi nem kell hozzá sokáig várnod ha a rángatás, szorongatás már megy.

2013. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megváltozik! Nem tűnt fel? Már most sokkal rosszabb, mint eleinte.
2013. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van, bár ő még kezet sosem emelt rám, de nagyon csúnyán beszél akkor velem. Ma telt be a pohar. Mi is 2 éve vagyunk együtt, az elején ő sem volt ilyen.
2013. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
És nálatok miben nyilvánul meg pontosan? És te mit teszel/tettél?
2013. febr. 3. 15:59
 27/31 anonim ***** válasza:
Ráadásul részedről sem szerelemnek hangzik a dolog, inkább megszokásnak.
2013. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudsz megfelelően olvasni a sorok között.. Szeretem.. Nagyon.. ha nem szeretném nem lennék vele a hibái ellenére, és nem lenne olyan nehéz ilyen egyértelmű helyzetekben döntést hoznom..
2013. febr. 3. 21:30
 29/31 anonim ***** válasza:
Hogy szerethetsz valakit, aki BÁNT? Ez nem szeretet. Nagyon durván kevered a dolgokat! Ez érzelmi függés, amit ő alakított ki benned. Orvosi eset. Verni fog. Csak idő kérdése. A döntés rajtad áll, hogy megvárod-e vagy sem. Ha megüt, jusson eszedbe, hogy lett volna időd kiszállni. AKkor is lesz, csak további napokat, hónapokat, éveket pocsékoltál el. De mindenki maga hozza a döntéseit.
2013. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 AnonymRavenHUN válasza:
Én férfi vagyok és azt jevaslom beszélj vele. Ha egyszer is megüt ne gondolkozz azonnal hagyd ott! ha visszajön és még egyszer megtörténik hagyd el... jó pár évre
2014. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!