Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek mit kellene...

Anonim Leányzó kérdése:

Mi a véleményetek mit kellene tennem? És Kinek van igaza? Valyon meg tud változni értem?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve kapcsolatban vagyok. Nagyon szeretjük egymást a barátommal.. De ő eléggé hirtelen természetű,és kissé agresszív is. Mindig azt mondja, hogy engem sosem tudna bántani és sosem fog megütni.. De párszor előfordult, hogy majdnem megtette.. meg egy-egy veszekedésnél össze-vissza rángatott, ellökött, megszorította karom stb. Emelt már rám kezet, de még nem ütött meg! Tudom hogy szeret.. hiszen sosem csalna meg, és mindenben számíthatok rá, de ő ilyen.Valamint néha ha kisebb társaságban vagyunk előszeretettel oltogat engem, vagy beszólogat stb.(mondjuk ez kölcsönös.. és részemről csak poén az egész) Anyukám nem tud a történtekről.. szimplán azokból ahogy néha elcsíp egy-egy kiszűrődő veszekedést, vagy meghall egy-egy beszólást úgy véli, ha már most így viselkedik.. később ne számítsak semmi jóra..(Sajnos volt ilyen dolgokban tapasztalata édesapám mellett.. és elmondása szerint náluk is így kezdődött. és ő sem vette komolyan) Szerintem meg tud változni értem.. Hiszen szeret ezt már számtalanszor bebizonyította.. vagy csak túl naiv vagyok? Elmondanátok a véleményeteket? Esetleg volt már ilyen tapasztalatotok? Csak normális emberek válaszára várok!Köszönöm!
2013. febr. 3. 00:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom a többieket.Szabadulj,amég nem késő,mert a barátod nem normális.Aki nem tisztel,az nem is szeret.
2013. febr. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%

Hm... 100 % -ban azt tanácsolták, hogy tedd lapátra.

Én is csak ezt a 100 % -ot tudom erősíteni.

2013. febr. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Úgyse dobja ki.

Csak majd vedd le a neved mikor írod a kérdést, hogy felpofozott, de azt mondta sose fordul elő, ugye nem is fog? Utána meg, folyton ver, hogy hagyjam el?


Mert akkor majd mondjuk, hogy mi megmondtuk.


Persze, hogy csak az utóbbi időben ilyen. Mit gondolsz, mind úgy kezdi, hogy a második nap pofon vág?

Először szépen magához édesget, aztán meg leszel győződve róla, hogy ő valójában rendes, de legalább is megváltozik, meg amúgy se tudod elhagyni, mert akkor megöli magát. Aztán szépen egyre szarabb lesz, te meg nem tudsz kiszállni, mert már nem csak azzal fenyeget majd, hogy magát öli meg, hanem téged is.

2013. febr. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van anyudnak,meg az előttem szólóknak.be bizonyította szeret,sosem csalna meg:))Mit tett?Úgy viselkedett ahogy szeretted volna viselkedjen?Még olyan fiatalok vagytok.Ez a gyerek meg már most idegbeteg.Egy napon elborúl teljesen az agya és az a kéz lecsap...
2013. febr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy rózsaszín felhővel a szemeden. Ha nem akarsz egy nyomorúságos házasságot (ha egyáltalán eljutnátok odáig), akkor sürgősen elhagyod. "Rángat, ellök, megszorítja a karod" hát ez aztán a nagy szerelem jelképe. Ne viccelj már. Tehát a tanácsom. Ha mazochista vagy és szereted, ha vernek, akkor maradj vele. Ha boldog családi életre vágysz egy életen keresztül, azonnal hagyd ott és keress egy normális srácot, mert, hogy Ő nem az az tuti!
2013. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő azt hiszi, hogy érte meg tud változni a pasi Anyukád is azt hitte anno.
2013. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túl naiv vagy. Meg szerelmes. Minden mondatodból süt a barátod megvédése, ez így szokott lenni, ezért nem lépnek le a bántalmazott nők általában, mert mindig találnak valami okot, hogy mégsem, mert szeret és én is szeretem. Meg aztán bocsánatot kér, megy minden a régi kerékvágásban, aztán újra kezdődik az agresszió. Bocsáss meg, de én nem tudom kettéválasztani azt, hogy ellök, megszorítja a karod és hogy megüt-e. Véleményem szerint mindkettő agresszió. Nem valószínű, hogy meg fog változni, ha ilyen az alaptermészete, sőt csak rosszabb lesz. Ne hidd, hogy egyszer nem lendül tovább az a kéz.....
2013. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem tud megváltozni senki kedvéért.Senkit nem lehet megváltoztatni.17 évesen NE tűrj neki semmi durvaságot,beszólogatást.Ha most még úgy is érzed,hogy nem tudsz mást elképzelni,hidd el,leszel Te még szerelmes.Már a rángatás,karszorítás is nálam a bántalmazásba tartozik.

Dobd ki!

Hallgass anyukádra,ő az aki mindenkinél jobban szeret,csak jót akar Neked!41/N

2013. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Veled van, mégsem változott meg.
2013. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megbecsülöm az egyetlen embert, akire számíthatok, hálás vagyok neki és igyekszem minél kevésbé a terhére lenni. Nem alázom és ráncigálom a karját köszönetképpen...
2013. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!