Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha ilyen...

Ti mit tennétek ha ilyen lenne a párotok?

Figyelt kérdés
Szóval:14 hetes terhes vagyok és nemsokára esküvő!De a párom ugy akarja hogy 2 tanu(az ő testvérei)meg mi ketten legyünk ott!De tuti jönni fog az ő családjuk is és anyukája is!De viszont azt nem akarja hogy az én családom itt legyen(csak anyukáméról van szó)Miközben ők még a seggét is kinyalják...Nagyon rosszul esik hogy ilyen!Azt mondja nem akar semmi felhajtást viszont ha anyukája csinál egy kaját az nem gond..De az én szüleim ne legyenek itt!:(Nagyon rosszul érzem magam:(Elegem van...kikészülök...
2013. jan. 31. 09:41
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Igen!Akartuk mind 2 en a babát..
2013. jan. 31. 14:35
 32/32 anonim ***** válasza:
Én lerendezném annyival: "mindkettőnk szülei, testvérei-és családjuk-OTT LESZ az esküvőn. Pont. Részemről téma befejezve." Mégis mit tehet, ha tényként kezeled, hogy szüleid jönnek?
2013. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!